Kąpiele słoneczne o czym należy pamiętać?

0

Promienie słoneczne wpływają pozytywnie nie tylko na nasz nastrój, ale także cerę, dzięki nim staje się ona promienna i wypoczęta. Słońce to także lepsze wchłanianie witaminy D. Jednak ekspozycja na jego działanie wiąże się również z przedwczesnym starzeniem się skóry wywołanym uszkodzeniem włókien kolagenu, elastyny, melanocytów i  zaburzeniem zdolności utrzymywania odpowiedniego poziomu nawilżenia komórek. Z  biegiem czasu częste przebywanie na słońcu może doprowadzić do zwiotczenia tkanek, nierównomiernego kolorytu cery, powstawania przebarwień i wysuszenia skóry. Aby skóra cieszyła się stale zdrowym wyglądem należy pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej, która zwłaszcza latem powinna być nieodłącznym elementem pielęgnacji zarówno twarzy, jak i ciała. 

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO TWARZY SPF 30 UVB/UVA

Cena:179 zł
Pojemność:50 ml

PIELĘGNACJA DO OPALANIA ANTI AGE DO TWARZY SPF 30 UVB/UVA
Soin Solaire Anti Age Visage SPF 30 UVB/UVA

Wysoka ochrona, zalecana do skóry wrażliwej.

Lekki, błyskawicznie wchłaniający się krem z nowatorskimi
i niewidocznymi filtrami o szerokim spektrum i podwójną ochroną przed promieniami UVA/UVB. Wyjątkowa formuła Trio-Moléculaire? przyspiesza opalanie i zapewnia prawdziwą ochronę kapitału młodości skóry oraz pozwala uzyskać bardziej jednolitą, szybszą
i rozświetloną opaleniznę. Kosmetyk pielęgnacyjny polecany do skóry wrażliwej, ułatwia utrzymanie odpowiedniego nawilżenia, zapobiegając wysuszeniu skóry i pojawieniu się niepożądanego rumienia. Bisabolol, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i zmiękczających, zapobiega pojawieniu się podrażnienia
po eskpozycji na słońce. Wysokie stężenie przeciwutleniających flawanoidów z wyciągu z szarotki alpejskiej opóźnia proces starzenia się skóry dzięki działaniu przeciwutleniającym.

WAŻNY SKŁADNIK: Izomerat sacharydowy ? intensywnie nawilża, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiega wysuszaniu skóry, posiada właściwości łagodzące.

SPOSÓB UŻYCIA: Obficie nasmarować twarz, szyję i dekolt. Regularnie powtarzać aplikację, zwłaszcza w przypadku pocenia się, po każdej kąpieli w basenie czy morzu i po wytarciu się ręcznikiem.

RADA: Słońce jest znacznie bardziej niebezpieczne dla skóry delikatnej. Należy zwracać uwagę na czas opalania i w razie potrzeby stosować wyższą ochronę na miejsca szczególnie wrażliwe.

Leave A Reply

Your email address will not be published.