Włosowe nowości od L’oreal

0

Piękne, długie włosy stanowią marzenie wielu kobiet. Często słyszy się, że należy regularnie podcinać końcówki, aby włosy szybciej rosły i były bardziej zadbane. Poznaj nowość, dzięki której odbudujesz swoje włosy i zachowasz dodatkowe centymetry bez ścinania końcówek.

Samorozgrzewająca maska to odbudowujący zabieg na włosy, który pomaga naprawić zniszczenia zewnętrzne, intensywnie regeneruje, odżywia i wygładza włosy. Włókna włosów odzyskują swój pierwotny wygląd. Tkanina, z której wykonany jest czepek, została nasycona płynem samonagrzewającym, dzięki któremu, podczas kontaktu z wodą wytwarza się ciepło, wspomagające pielęgnację.

  1. Otwórz górną część opakowania (pielęgnujący balsam).
  2. Nałóż balsam na umyte szamponem, wysuszone ręcznikiem i rozczesane włosy.
  3. Otwórz dolną część opakowania (czepek).
  4. Zwiń swoje włosy w luźny kok, załóż czepek i delikatnie masuj skórę głowy.
  5. Pozostaw włosy w czepku na 10 minut.
  6. Zdejmij czepek i dokładnie spłucz włosy.

Jeśli masz długie włosy, przed założeniem czepka rozprowadź balsam na całej ich długości, używając do tego celu grzebienia o szeroko rozstawionych zębach.

Cena: 19,99 zł

Dream Long to szeroka gama przeznaczona specjalnie do długich włosów. Innowacyjna formuła linii Dream Long jest wzbogacona o naturalne składniki, które intensywnie regenerują włosy, od nasady aż po same końce oraz oferująca 4 produkty:

Maska odbudowująca

Leave A Reply

Your email address will not be published.