W świecie urody, mody i showbiznesu...

OnlyBio dla dzieci

0 2

Najnowsze badania w laboratoriach OnlyBio doprowadziły do stworzenia naturalnych, certyfikowanych, bezpiecznych i skutecznych produktów, które pomogą zapewnić skórze dziecka najdelikatniejszą opiekę – OnlyBio baby&kids. Produkty hipoalergiczne z tej serii są certyfikowane przez Asthma-Allergy Denmark, co oznacza, że ryzyko reakcji alergicznej jest ograniczone do minimum. Dzięki unikalnemu kompleksowi Prebiotics Baby Complex?, zostały stworzone najbardziej innowacyjne naturalne kosmetyki, które odżywiają i zapewniają odpowiednią dawkę wilgoci i ochrony cienkiej i delikatnej skórze dziecka.

Seria dzieli się na trzy linie dopasowane do wieku dziecka: od pierwszego dnia życia, powyżej trzeciego roku życia i hipoalergiczna.

W pierwszej znajdziemy: Delikatny płyn do kąpieli, Szampon do włosów, Żel do mycia ciała, które łagodnie oczyszczają i nawilżają skórę dzieci już od chwili narodzin. Dzięki wzbogaceniu o odżywczy olejek sezamowy wpływają łagodząco na podrażnienia, zapobiegają przesuszeniom i pozostawiają skórę miękką i gładką w dotyku.

Seria dla dzieci powyżej 3-go roku życia, która ma min 99% składników pochodzenia naturalnego, zawiera Naturalny płyn do kąpieli, Piankę do mycia ciała, Żel do mycia ciała oraz Szampon, którego odżywczy olejek słonecznikowy nawilża skórę głowy, zapobiegając jej nadmiernemu przesuszeniu i podrażnieniu. Wzmacnia i dodaje włosom blasku, ułatwiając ich rozczesywanie.

Wśród nowości jest także Pielęgnujący balsam do ciała, który można stosować już od pierwszego dnia życia dziecka. Balsam jest bogaty jest w prebiotyczny kompleks, który pielęgnuje delikatną skórę dzieci od chwili narodzin i pozytywnie wpływa na jej prawidłowy rozwój.

Trzecią linią są produkty hipoalergiczne, przeznaczone dla skóry wrażliwej, alergicznej i z AZS. Hipoalergiczne mleczko dla dzieci, które ma 100% składników pochodzenia naturalnego z formułą na bazie naturalnych olejków, który przywraca skórze komfort, intensywnie odżywia oraz koi podrażnienia. Serię dopełnia Hipoalergiczny szampon, Żel do mycia ciała i Hipoalergiczna pianka do mycia.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.