W świecie urody, mody i showbiznesu...

Florence by Mills – marka kosmetyków stworzona przez Millie Bobby Brown

0 5

Florence by Mills – marka kosmetyków stworzona przez Millie Bobby Brown,  aktorkę znaną z serialu Stranger Things, od dziś dostępna jest na Douglas.pl.

Marka Florence by Mills skierowana jest nie tylko fanów gwiazdy popularnego serialu Netflix, ale także nastolatek, które z jednej strony chcą rozpocząć przygodę z makijażem, a jednocześnie chcą zadbać o swoją skórę.

Naturalny skład i insta friendly opakowania!

W ofercie Florence by Mills znajdują się produkty do makijażu i pielęgnacji młodej cery, która wymaga specjalnego traktowania. Charakteryzują się czystym, ekologicznym składem, bogatym w nawilżające składniki, mającymi podkreślać naturalny blask młodej cery. W produktach nie ma składników pochodzenia zwierzęcego.  Kosmetyki nie były również testowane na zwierzętach, dlatego posiadają certyfikat PETA.

Millie Bobby Brown proponuje swoim fankom kosmetyki kolorowe – maskarę o naturalnym i bezpiecznym składzie, apetyczne błyszczyki, paletę cieni oraz produkty do pielęgnacji, wśród których są nawilżające żele i mleczka do oczyszczania twarzy.

Leave A Reply

Your email address will not be published.