W świecie urody, mody i showbiznesu...

Spersonalizowany krem na zimę

0 3

Uczucie ściągnięcia, podrażnienia, odwodnienie, przesuszenie – zimą na naszą cerę czekają liczne wyzwania. Dlatego w tym okresie tak ważna jest skuteczna pielęgnacja dopasowana idealnie do naszej skóry. Marka SAMARITÉ przychodzi z rozwiązaniem w postaci spersonalizowanych kremów, które każda z nas stworzy sama! Wystarczy, że połączymy w wybranych przez nas proporcjach BALM z DIVINE CREAM. Oto nowy trick SAMARITÉ!

Minusowe temperatury to wyjątkowe wyzwanie dla naszej cery, ale nawet te bliskie zeru stawiają jej duże wyzwania. Kolejnym problemem jest suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach i szok termiczny jaki skóra przeżywa gdy wychodzimy na zewnątrz. W efekcie z jednej strony obserwujemy pojawianie się na twarzy oraz dłoniach przesuszonych obszarów, na których mogą pojawić się podrażnienia i odchodzące skórki. Z drugiej strony nasza odwodniona cera stara się bronić wydzielając większą ilość sebum przez co obserwujemy nieestetyczne świecenie się. Jak poradzić sobie z tak zróżnicowanymi problemami skóry twarzy oraz dłoni, które doświadczają bezpośredniej ekspozycji na te wymagające warunki zewnętrzne?

samarite 2

 


Odżywienie na wyciągnięcie ręki

Spierzchnięte usta, wysuszone chłodnym powietrzem dłonie, suche policzki? z nimi w ekspresowym tempie poradzi sobie Supreme Balm SAMARITÉ. Jego pozbawiona wody odżywcza formuła zregeneruje suchą skórę i jednocześnie zabezpieczy ją przed dalszymi uszkodzeniami. Kosmetyk pod wpływem ciepła skóry zwiększa swoją objętość co nie tylko ułatwia jego rozprowadzenie, ale jednocześnie czyni go niezwykle wydajnym. Po nałożeniu na skórę wchłania się on dwa razy szybciej niż zwykły balsam nie pozostawiając tłustego filmu. Kompozycja 33 ziół zamkniętych w charakterystycznym, czerwonym opakowaniu stanowi prawdziwą tarczę przed zimnym powietrzem. Dzięki wersji mini możemy mieć Balm zawsze w torebce.

 

Ultranawilżenie w ogrzewanym pomieszczeniu

Lekka formuła Divine Cream to najlepszy przyjaciel naszej skóry gdy przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach. Jego receptura dostarczająca skórze zróżnicowanych substancji aktywnych poradzi sobie zarówno z podrażnieniami, przesuszeniem, odwodnieniem jak i nadmiernym wydzielaniem sebum przez naszą cerę. Wszystko dzięki zawartości składników o przedłużonym działaniu nawilżającym (emolienty roślinne), regenerującym (owoc dzikiej róży) przeciwzapalnym (azeloglicyna) oraz uszczelniającym naczynia krwionośne (wyciąg z bluszczu). Twoja skóra zaczerpnie z kremu tych składników, których w danym momencie potrzebuje najbardziej. Dzięki temu Divine Cream działa na dynamicznie zmieniające się pod wpływem czynników zewnętrznych potrzeby skóry.

 

Spersonalizuj swój krem!

Nie wiesz czy w zimowej pielęgnacji częściej sięgać po BALM czy po DIVINE CREAM? Unikalny koncept jakim jest SAMARITÉ pozwala na bazie tych dwóch superkosmetyków stworzyć własny spersonalizowany krem dostosowany idealnie do potrzeb twojej skóry! Wystarczy, że nabierzesz wybraną przez siebie ilość BALMU oraz kremu DIVINE i połączysz je w jedną całość mieszając składniki palcami na własnej dłoni. Tak przygotowaną mieszankę nałóż od razu na twarz. W zależności od temperatury na zewnątrz oraz twojej aktywności w danym dniu codziennie możesz stworzyć mieszankę opartą o zupełnie inne proporcje obu tych składników.

Leave A Reply

Your email address will not be published.