Sposób na piękne i gęste włosy przez cały rok

0

Ponad 1/5 włosów – tyle możemy uratować jeśli przy ich wzmożonym wypadaniu zdecydujemy się na kuracje przy pomocy specjalistycznej linii Cece MED Skuteczność linii potwierdziły badania trichoskopowe*, zgodnie z którymi po regularnej, 3-miesięcznej aplikacji następuje: wzrost liczby włosów średnio o 21% oraz jednoczesny wzrost gęstości włosów średnio o 22%. Dzięki zawartości aż 16 składników aktywnych kuracja wzmocni cebulki, zregeneruje włosy oraz przyspieszy porost nowych.

Od lat produkty Cece MED cieszą się zaufaniem ze względu na skuteczność działania jaką wykazują. Jeśli więc w trakcie zimy zmagacie się ze wzmożonym wypadaniem włosów lub pragniecie przeciwdziałać takiej tendencji przed wiosennym przesileniem sięgnijcie po te profesjonalne preparaty. Nie tylko pomogą Wam w walce z wypadaniem włosów ale jednocześnie wzmocnią strukturę waszych kosmyków. Formuła kosmetyków Cece MED Stop wypadaniu włosów zawiera aż 16 składników aktywnych. Zawarte w niej witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z kiełków pszenicy pomagają zadbać o włosy.

image005

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

 • SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
  Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.
  Cena: 29,99 zł/300 ml
 • ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
  Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.
  Cena: 29,99 zł/300 ml
 • AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
  Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację.
  Cena: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach), 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)

*Średni wynik uzyskany na podstawie badania trichoskopowego przeprowadzonego w niezależnym ośrodku badawczym, po trzech miesiącach stosowania kuracji.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.