Moc głębin mórz dla zdrowia włosów

0

Seria beology Schwarzkopf z kawiorem zapewnia odbudowę i regenerację włosów od nasady aż po same końce. Formuła z kawiorem rewitalizuje włókno włosa i pomaga chronić przed szkodliwymi czynnikami. Linię beology Caviar tworzą cztery produkty: szampon, odżywka, maska oraz serum.

Kawior, jeden z najbardziej luksusowych produktów spożywczych, jest również szeroko ceniony w kosmetologii. Kawior to przede wszystkim siła antyoksydantów, zawiera witaminy E i A. Inne istotne komponenty to dobroczynne kwasy NNKT, białka i aminokwasy, prowitamina B5, sole mineralne i mikroelementy (potas, fosfor, jod, krzem, magnez, selen). Ekstrakt z kawioru stosowany w kosmetykach do pielęgnacji skóry, wykazuje skuteczne działanie regenerujące i powstrzymujące procesy starzenia.

To właśnie ten składnik znajdziemy w kosmetykach z linii beology Caviar marki Schwarzkopf. Seria beology to luksusowa pielęgnacja włosów, zapewniająca uzyskanie niezwykłych efektów. Innowacyjna formuła produktów wzbogacona została o ekstrakt z głębin mórz, znany zarówno z właściwości wzmacniających i odbudowujących włókna włosa, jak i skutecznego działania na skórę głowy, poprzez ochronę, re-lipidację i regulację poziomu nawilżenia. Formułę beology współtworzy również brunatna alga (Laminaria Sacharina), znana z właściwości antyoksydacyjnych, która działa również antybakteryjnie i oczyszczająco oraz stymuluje komórki skóry odpowiedzialne za produkcję kolagenu.

W skład rytuału pielęgnacji bealogy Caviar wchodzą:

  • Szampon (39,99 zł/400 mlbez siarczanów, delikatnie oczyszcza włosy

  • Odżywka (39,99 zł/400 ml) przywraca włosom miękkość i ułatwia ich układanie, pozostawia je lśniące bez obciążania

  • Maska odnawiająca (44,99 zł/200 mldo stosowania 2-3 razy w tygodniu, zapewnia witalność i blask

  • Serum (44,99 zł/75 mldo codziennego użytku, wzmacnia i rewitalizuje od nasady po końce

Linia beology z kawiorem w szczególności odpowiada na potrzeby zniszczonych włosów. Formuła z kawiorem, rewitalizuje od wewnątrz włókna włosa. Produkty z linii zostały opracowane tak, by współgrać ze sobą i docierać do najgłębszych warstw włosów.

Leave A Reply

Your email address will not be published.