Kokosowo-migdałowa pielęgnacja włosów z VEGAN Desserts

0

Zimą nasze włosy potrzebują intensywnej regeneracji i nawilżenia. Zapewni im je połączenie oleju ze słodkich migdałów oraz oleju kokosowego, które znajdziemy w wegańskiej linii Coconut&Almond Cream marki Vegan Desserts. Produkty te doskonale nadają się nawet dla bardzo cienkich i delikatnych włosów, które szczególnie źle znoszą zimowe miesiące.

Ogrzewanie w pomieszczeniach, zimny wiatr na dworze. Takie zmiany temperatur, suche powietrze oraz mechaniczne uszkodzenia są przyczyną złego stanu naszych włosów zimą. By przywrócić im zdrowy wygląd, postawmy na pielęgnację za pomocą olei i emolientów. Najlepiej sprawdzą się w tej roli olej migdałowy i olej kokosowy, które znajdziemy w linii Vegan Desserts Coconut&Almond Cream. Ten duet pozostawia włosy gładkimi i lśniącymi, jednocześnie zabezpieczając je przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Olej kokosowy odżywia włosy, nie spłaszczając fryzury. Jest to istotne gdy nosimy czapki, które przyklapują włosy. W rozczesywaniu pomoże nam olej ze słodkich migdałów, który poprzez kondycjonowanie sprawia, że włosy nie plączą się i nie puszą. By zafundować naszym włosom dodatkową dawkę odżywienia poza szamponem i odżywką, możemy sięgnąć po maskę do włosów oraz olejek, który może być stosowany zarówno jako intensywna terapia regenerująca włosy przed ich myciem, jak i jako produkt zabezpieczający jeszcze mokre końcówki zaraz po myciu.

kokos-migdal

W linii Vegan Desserts Coconut&Almond Cream znajdziemy:

  • Szampon do włosów Coconut&Almond Cream, cena 19,99 zł/ 300 ml
  • Odżywka do włosów Coconut&Almond Cream,  cena 19,99 zł/ 300 ml
  • Maska do włosów Coconut&Almond Cream, cena 24,99 zł/ 250 ml
  • Olejek Coconut&Almond Cream, cena 24,99 zł/ 250 ml

Produkty posiadają certyfikat VEGAN wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union gwarantujący iż nie znajdziemy w nich żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego,
a objęte nim kosmetyki powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak
i sposobu produkcji.

Leave A Reply

Your email address will not be published.