Makijaż dla włosów od L’Oreal Paris

0

Dopełnij swoją stylizację dzięki Colorista Hair Makeup i ciesz się jednodniowymi pasemkami.

Nasza redakcja otrzymała od marki L’Oreal Paris farbę do jednodniowej koloryzacji Colorista Hair Makeup w kolorze dirty pink. Sprawdziłyśmy czy produktu używa się tak łatwo jak zapewnia producent i ile utrzymuje się na włosach.

IMG-2347

Colorista Hair Makeup działa, jak makijaż dla włosów. Żelowa formuła z pigmentami jest łatwa w nakładaniu i nie wymaga użycia rękawiczek. Colorista Hair Makeup występuje w 20 kolorach. 10 kolorów jest idealnie dobranych do blondynek, a kolejne 10 jest przeznaczone dla brunetek. Farba pozwala na zabawę z koloryzacją włosów, tak samo jak z makijażem. Idealnie sprawdzi się do dopełnienia stylizacji, ponieważ pozwala na wykonanie kolorowych pasemek w 5 minut.

IMG-2348 (1)

Recenzja

Aplikacja Colorista Hair Makeup jest bardzo łatwa. Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na palce, a potem wetrzeć w wybrane pasmo włosów od dołu do góry. Na koniec wystarczy przeczesać pasmo i pozostawić do wyschnięcia lub użyć suszarki. Farba nie zostawia zabrudzeń na ciele i ubraniach. Na opakowaniu jest napisane, że kolor zmywa się po pierwszym myciu włosów. Test przeprowadzany był na włosach blond. Zaraz po użyciu kolor był wyrazisty. Po pierwszym myciu bardzo wyblakł i był lekko widoczny, a po drugim zszedł całkowicie. Jest to świetny produkt, który możemy użyć idąc na imprezę czy festiwal lub kiedy po prostu na jeden dzień chcemy zmienić swój look.

IMG-2346

Leave A Reply

Your email address will not be published.