Oczyszczacze powietrza Philips

0

Sezon pylenia trwa, więc jeśli w Twoim otoczeniu są alergicy, to warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza, który pomoże zmniejszyć objawy alergii. Jaki model wybrać? Polskie Towarzystwo Alergologiczne przyznało swoją rekomendację oczyszczaczom powietrza Philips.

AC4558 (2) (small)

Oczyszczacze zostały przebadane w niezależnych ośrodkach alergologicznych. Polskie Towarzystwo Alergologiczne ocenia, że oczyszczacze powietrza Philips wpływają pozytywnie na jakość powietrza w pomieszczeniach, w których są stosowane. Osiągana redukcja stężeń zanieczyszczeń jest istotna i w związku z tym może powodować złagodzenie objawów alergicznych.

Urządzenia są certyfikowane przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF). Na podstawie przeprowadzonych przez ECARF badań klinicznych u osób z alergią pyłkową, które używały oczyszczaczy powietrza Philips, można było stwierdzić mniejsze objawy, takie jak: kichanie, łzawienie, zaczerwienienie oczu, świąd nosa, świąd skóry czy katar. Oczyszczacze powietrza Philips posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Oczyszczacze Philips bazują na naturalnych metodach oczyszczania. Skutecznie usuwają 99,97% cząsteczek wielkości od 0,003 um w tym, pyłki, kurz, roztocza, sierść zwierząt domowych, zarodki pleśni, wirusy i bakterie. Urządzenia mają również specjalnie opracowane tryby automatyczne, w tym wyjątkowo czuły tryb antyalergenowy, zaprojektowany z myślą o skuteczniejszym usuwaniu typowych alergenów.

Ceny oczyszczaczy Philips z rekomendacją PTA wynoszą od 1 569 zł do 3799 z

Leave A Reply

Your email address will not be published.