Szampon w piance Jantar

0

Szampon w piance od Jantar ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu nie obciąży nawet cienkich i delikatnych włosów. Piankowa formuła przyspiesza mycie głowy. Ponadto ten szampon na pewno nie rozleje się nam w bagażu podczas podróży!

Jantar_SZAMPON_PIANKA

Jedną z największych zalet wszystkich kosmetyków w piance jest ich wygodne dozowanie i szybka aplikacja. Kosmetyki o tej konsystencji sprawdzą się zwłaszcza latem.

Szampon w piance Jantar oparty został na recepturze wykorzystującej właściwości bogatego w minerały bursztynu. Bursztyn wzmacnia i odżywia włosy, skutecznie je pielęgnując oraz nadaje im sprężystości kolagenu, który jednocześnie zapobiega ich rozdwajaniu się i łamaniu. W szamponie znajdziemy także Volume Booster, czyli specjalny składnik, mający za zadanie zwiększenie objętości naszych włosów.  Jednocześnie ułatwi ich stylizację po umyciu głowy.

Tak skomponowany skład pozwoli uzyskać wspaniałą fryzurę nawet w trakcie upałów. Dzięki innowacyjnej formie lekkiej pianki można go stosować codziennie bez obawy o uszkodzenie, nadmierne odtłuszczenie czy przesuszenie fryzury.

Sposób użycia: Przed użyciem mocno wstrząśnij pojemnikiem. Nałożyć na dłoń odpowiednią ilość pianki i wmasuj w skórę głowy i wilgotne włosy. Następnie spłucz.

Jantar szampon w piance cena: 14 zł/ 180 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.