Maski NUXE Insta-Masque do trzech zadań specjalnych

0

Nowa gama INSTA-MASQUE od marki NUXE powstała z myślą o kobietach prowadzących dynamiczny tryb życia. Te maseczki nakładamy na zaledwie 2 minuty. Każda z masek zawiera dwa wiodące składniki aktywne. Głównym jest woda różana, która zmiękcza, tonizuje i posiada właściwości kojące. W zależności od działania każda z nich dodatkowo zawiera orzechy makadamia, węgiel drzewny lub białą glinkę.

Złuszczająca maska ujednolicająca

79 zł/50 ml

Maska zawiera złuszczające drobinki z orzechów makadamia. Są one na tyle delikatne, że sprawdzą się dla każdego typu skóry, także wrażliwej. Maska zawiera 2 naturalne składniki: zmiękczającą, tonizującą i kojącą wodę różaną oraz olej makadamia, który wzmacnia barierę ochronną skóry oraz poprawia jej nawilżenie. Po zastosowaniu tej maski, już po 2 minutach, skóra stanie się wygładzona i ujednolicona. Zawiera 98,3% składników pochodzenia naturalnego. Jasnoróżowa konsystencja pod wpływem masażu zmienia się w jedwabisty olejek.

 1555675193-PACKSHOT_INSTA__2
PACKSHOT INSTA MASQUE EXFOLIANT+ UNIFIANT OUVERT_0

 

Detoksykująca maska rozświetlająca

79 zł/50 ml

Maska zawiera 2 naturalne składniki: zmiękczającą, tonizującą i kojącą wodę różaną oraz węgiel drzewny, który usuwa zanieczyszczenia. Po zastosowaniu tej maski skóra, już po 2 minutach, staje się promienna, rozświetlona i pełna blasku. Zawiera 96,2% składników pochodzenia naturalnego.

Intensywnie czarny żel, w trakcie zmywania zmienia się w mleczko. Jego świeża i delikatna drzewna woń to efekt połączenia cedru i bergamotki. Zapach może spodobać się także mężczyznom.

 

 1555674743-PACKSHOT_INSTA_

PACKSHOT INSTA MASQUE DETOXIFIANT + ECLAT OUVERT_0

Oczyszczająca maska wygładzająca

79 zł/50 ml

Maska zawiera 2 naturalne składniki: zmiękczającą, tonizującą i kojącą wodę różaną oraz kaolin (białą glinkę), która pochłania nadmiar sebum, oczyszcza pory i matuje skórę. Po zastosowaniu maski skóra staje się oczyszczona i wygładzona.

 1555675456-PACKSHOT_INSTA_

PACKSHOT INSTA MASQUE PURIFIANT + LISSANT OUVERT_0

Leave A Reply

Your email address will not be published.