Rozkręć własny biznes z Rossmann

0

Akcja firmy Rossmann “Stań na własnych nogach”, to Konkurs, który zachęca kobiety, aby zakładały własne działalności. Do programu można zgłaszać się od 15 czerwca do 20 lipca 2019 roku. Do wygrania są granty w łącznej wysokości 60 tysięcy złotych.

rossmann_beautyshow_1_2Uczestnictwo w konkursie oznacza konieczność zaakceptowania regulaminu, wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dołączenie filmu lub zdjęcia produktu i jego opis. Należy również pamiętać o załączeniu biznesplanu – na stronie Rossmann znajdziecie dokument, który przyśpieszy tworzenie planu. Wspomniany dokument będzie do wglądu jedynie przez jury i nie zostanie opublikowany. Kategorie, w których można zgłaszać swoje prace to: uroda, zdrowie, moda i akcesoria, drobne artykuły wyposażenia wnętrz i artykuły dla dzieci.

Drugi etap konkursu to głosowanie na jeden z 50 najlepszych projektów. W komisji będą przedstawiciele firmy Rossmann i Fundacji Mamo Pracuj. Pod uwagę brane będą takie aspekty jak: oryginalność, innowacyjność, walory użytkowe i artystyczne produktów. Głosowanie odbędzie się przy pomocy aplikacji RossmannPL i będzie trwało od 1 sierpnia do 5 września.

We wrześniu zostanie opublikowana lista 3 osób, które otrzymają granty: 30 tysięcy złotych za pierwsze miejsce, 20 tysięcy złotych za drugie i 10 tysięcy za trzecie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.