W świecie urody, mody i showbiznesu...

Konkurs „Beauty Tata” z okazji dnia taty!

0 2

 

W związku z dniem taty, który w Polsce obchodzimy 23 czerwca,  więc już za 5 dni! Postanowiliśmy zaproponować dla was okazję na zdobycie prezentu, który przyda się każdemu ojcu. Do wygrania jest zestaw kosmetyków od BeautyShow.

Rodzice zawsze służą nam radą, dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Mądrości, które nam przekazują potrafi wpłynąć na wiele naszych decyzji życiowych. Chcielibyśmy usłyszeć (a nawet przeczytać) jakie były najlepsze rady, jakie przekazali wam wasi tatusiowie! Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage BeautyShow na fb oraz opublikować komentarz pod postem konkursowym na fb. Komisja wyłoni zwycięzcę konkursu do tygodnia po zakończeniu konkursu.

BeautyShow_beauty-tata_2

Skład zestawu kosmetyków dla zwycięzcy:

 • Peeling Joanna Naturia FINE SCRUB o zapachu konopi,
 • Pomadka ochronna Eveline Men X-Treme,
 • Krem w sprayu do stóp NiVelazione,
 • Uniwersalny żel męski L’Oreal.

Regulamin konkursu „Beauty Tata”

1

 1. Organizatorem konkursu jest portal www.beautyshow.pl
 2. Adres elektroniczny Konkursu: beautyshow@beautyshow.pl
 3. Adres pocztowy Konkursu: ul. Michała Spisaka 66, 02-495 Warszawa.

2

 1. Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie od 18.06.2019 do 23.06.2019. Jedna osoba, która zostanie wskazana przez redakcję BeautyShow.pl otrzyma zestaw kosmetyków składający się z: peeling Joanna Naturia FINE SCRUB o zapachu konopi, pomadka ochronna Eveline Men X-Treme, krem w sprayu do stóp NiVelazione, uniwersalny żel męski L’Oreal
 2. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
 3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych uczestnika Konkursu, na zasadach określonych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (w myśl formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn. zm/) w bazie danych osobowych Organizatora konkursu dla celów niniejszego Konkursu oraz dla celów marketingowych, zaś w przypadku wyłonienia ich jako Zwycięzcy w Konkursie na opublikowanie swego imienia, nazwiska na liście Zwycięzców, która zostanie podana na profilu na Facebooku i na portalach.
 4. Każdy uczestnik zgadza się na publikację swojej wypowiedzi na profilu na Facebooku i na portalach.
 5. Przystąpienie do Konkursu oznacza wyrażenie zgody przez uczestnika na warunki Konkursu wynikające z niniejszego Regulaminu.
 6. Jeśli Zwycięzca nie zgłosi się i nie poda adresu do wysyłki nagrody w przeciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, nagroda przepada i przechodzi na inną osobę.
 7. Zasady konkursu obowiązują na fanpage beautyshow.pl
 8. Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać pisząc na adres e-mail: beautyshow@beautyshow.pl.

3

1. Nagrodą w konkursie jest jeden zestaw kosmetyków składający się z: peelingu Joanna Naturia FINE SCRUB o zapachu konopi, pomadki ochronnej Eveline Men X-Treme, kremu w sprayu do stóp NiVelazione, uniwersalnego żelu męski L’Oreal BarberClub.
2. Po zakończonym konkursie Komisja wybierze jednego uczestnika, który według subiektywnej opinii jury przedstawi najbardziej atrakcyjną radę.
3. Nagrody zostaną wysłane laureatom Konkursu w ciągu 2 tygodni od dnia ich przyznania.
4.Laureaci nie mogą żądać jakiejkolwiek zamiany nagrody.
5. Informacje o laureacie Konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej portalu www.BeautySHOW.pl.
6. Decyzja Komisji jest ostateczna.
7. Wszelkie zastrzeżenia i skargi, związane z konkursem, Uczestnik zobowiązany jest skierować na piśmie do Organizatora, za potwierdzeniem, w terminie 7 dni od daty zaistnienia okoliczności. Skargi nadane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane, co nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym.
8. Skargi rozpatrywać będzie Organizator w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania.

4

Niniejszy Regulamin Konkursu dostępny jest dla uczestników na stronie internetowej portalu www.BeautySHOW.pl.

5

W trakcie prowadzenia Konkursu oraz po jego zakończeniu Organizatorzy stosują przepisy ustawy o ochronie danych osobowych.

Leave A Reply

Your email address will not be published.