Joanna Sensual plastry z woskiem

0

Plastry do depilacji Sensual to wybór milionów kobiet. Nowa, żelowa struktura siatki 3D zapewnia większą przyczepność nawet do bardzo krótkich włosów. Zastosowana technologia pozwala na przeprowadzenie zabiegu w sposób szybki i skuteczny, pozostawiając skórę gładką i aksamitną na długi czas.

Plastry do depilacji ciała

Dzięki swojej nowoczesnej, elastycznej formie plastry łatwo dopasowują się do kształtów ciała i trwale usuwają włosy wraz z cebulkami. Zawierają ekstrakt z rumianku, który działa na skórę łagodząco i kojąco. Po zabiegu efekt aksamitnie gładkiej skóry utrzymuje się przez kilka tygodni, a stosowane systematycznie osłabiają włosy i spowalniają ich odrastanie.
Do opakowania dołączono buteleczkę z oliwką łagodzącą i kojącą ewentualne podrażnienia. Oliwka usuwa pozostałości wosku oraz działa na skórę kojąco i łagodząco.

Plastry do depilacji twarzy

Plastry Joanna Sensual przeznaczone są do precyzyjnej depilacji twarzy. Dzięki swojemu kształtowi i elastycznej strukturze dopasowują się do kształtu twarzy, umożliwiają skuteczne i trwałe usunięcie nawet najdrobniejszych włosów wraz z cebulkami. Do opakowania plastról dołączono butelkę z oliwką łagodząco – kojącą po depilacji. Plastry wzbogacone są w wyciąg z aloesu, który wykazuje właściwości kojące i nawilżające.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.