Dermika HYDRALOGIQ z kwiatem porcelanowym

0

Linia Dermika HYDRALOGIQ stworzona została poprzez inspirację profesjonalnym zabiegiem hydradermabrazji, który wykorzystuje odmładzającą synergię eksfoliacji i regeneracji skóry. Wyjątkowość pielęgnacji HYDRALOGIQ wynika z zastosowania technologii, które złuszczają martwe komórki naskórka i jednocześnie odbudowują oraz wzmacniają jego strukturę. Dzięki temu skóra staje się nie tylko gładka w dotyku, ale też zrewitalizowana i mocno nawilżona, jak po zabiegach hydradermabrazji. Formuły kremów DERMIKA HYDRALOGIQ wzbogacone zostały o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

TECHNOLOGIA SOFT-PEEL – ODNOWA SKÓRY

Nadmierna keratynizacja naskórka i zaburzenia w jego złuszczaniu odbierają cerze jej blask i sprawiają, że nasza skóra może wyglądać na szarą i zmęczoną.Aby przywrócić cerze promienny wygląd i porcelanową gładkość, niezbędne jest regularne, a przy tym delikatne złuszczanie naskórka.

W kosmetykach DERMIKA HYDRALOGIQ zastosowaliśmy technologię SOFT-PEEL, bazującą na stabilnej, usieciowanej formie enzymu złuszczającego. Enzym eksfoliuje naskórek, odsłaniając młodą cerę i otwierając ją na dobroczynne działanie składników aktywnych.

TECHNOLOGIA AQUA-SENSE – NAWILŻENIE STRUKTUR SKÓRY

Technologia AQUA-SENSE restrukturyzuje naskórek i zatrzymuje wodę na jego każdym poziomie, aby dać impuls do wewnętrznej odnowy skóry.

-Intensywnie nawilża powierzchnię naskórka, wyrównuje i wygładza strukturę skóry.

-Stymuluje syntezę ceramidów, które porządkują i uszczelniają struktury naskórka, zapobiegając nadmiernej ucieczce wody.

-Stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, który jest kluczowy dla architektury i spójności naskórka. Warunkuje prawidłowe dojrzewanie i migrację komórek do warstwy rogowej naskórka.

PowerPoint PresentationKWIAT PORCELANOWY

Formuły kremów DERMIKA HYDRALOGIQ wzbogaciliśmy o EKSTRAKT Z KWIATU PORCELANOWEGO, symbol nieskazitelnej gładkości, który rewitalizuje skórę, dodając jej blasku.

Seria produktów DERMIKA HYDRALOGIQ to kompletny program pielęgnacji dostosowany do potrzeb każdego typu cery. Formuła 2 w 1 (eksfoliacja + pielęgnacja) to rozwiązanie, które poprawi efektywność porannej i wieczornej pielęgnacji,  oszczędzając cenny czas. Tworząc kosmetyki HYDRALOGIQ, pamiętaliśmy również o przyjemności, jaką powinien sprawiać rytuał pielęgnacji. Aksamitne kremy czarują delikatnym zapachem i śnieżnobiałą, lśniącą strukturą.

W linii dostępne są następujące produkty:

HYDRALOGIQ Krem hydra-rewitalizujący na dzień (cera normalna i sucha)  50ml / 69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-matujący na dzień ( cera normalna i mieszana)  50ml / 69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-odżywczy na noc (każdy rodzaj cery) 50ml / 69,00 zł

HYDRALOGIQ Krem hydra-wygładzający skórę wokół oczu (każdy rodzaj cery) 15ml / 49,00 zł

HYDRALOGIQ Serum hydra-eksfoliujące (każdy rodzaj cery)  30ml / 59,00 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.