Suchy szampon do włosów L’biotica

0

Suchy szampon do włosów L’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express Dry Shampoo otrzymał prestiżową nagrodę ELLE International Beauty Awards 2017. Produkt znalazł się wśród sześciu najlepszych polskich kosmetyków, wybranych przez dział urody magazynu ELLE.

Express_Dry_Shampoo_ekspresowy_suchy_szampon_Lbiotica_PrMarta Drożdż, szefowa działu urody ELLE, tak uzasadniła przyznanie nagrody: Po suche szampony nie sięgam zbyt często. Ale jeden mam zawsze w łazience, bo to niezawodny ratunek dla włosów w awaryjnych sytuacjach. Ten odświeża je w kilka sekund, nie funduje siwych odrostów jak większość tego typu szamponów, delikatnie usztywnia i unosi u nasady jak sprej na objętość. I ma przyjemny cytrusowy aromat, który pochłania jak gąbka wszystkie zapachy z włosów.

Suchy szampon do codziennego stosowania L’biotica PROFESSIONAL THERAPY Express Dry Shampoo powstał we współpracy z Mistrzem Świata Fryzjerstwa, Pawłem Matrackim. To idealny kosmetyk na szybkie i proste odświeżenie włosów bez użycia wody. Pasma odzyskują świeży wygląd w ciągu kilku sekund. Formuła suchego szamponu sprawia, że włosy pozostają lekko uniesione u nasady, zyskują  energię i witalność. Idealnie sprawdzi się w czasie podróży. Forma aerozolu ułatwia równomierną aplikację.

Leave A Reply

Your email address will not be published.