W świecie urody, mody i showbiznesu...

LINOMAG BOBO A+E zimowa ochrona od pierwszych dni życia

0 8

Skóra najmłodszych dzieci, mająca bardzo cienki płaszcz lipidowy, wymaga większej ochrony przed wiatrem, mrozem i innymi czynnikami zewnętrznymi. W okresie zimowym konieczne jest więc stosowanie dobrych kremów ochronnych przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i dzieci.

Linomag BOBO A+EKrem ochronny LINOMAG? BOBO A+E to produkt z serii emolientów dla dzieci, polskiej firmy Ziołolek. Polecany jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry dziecka od 1. dnia życia. Wchodzi w skład serii emolientów LINOMAG?, w których substancje aktywne stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT, witamin A i E oraz hipoalergicznej lanoliny.

Wskazania: skóra wrażliwa, sucha, alergiczna:

-ochrona przed mrozem i wiatrem

-łagodzi, nawilża i natłuszcza skórę

-zapobiega podrażnieniom i nadmiernemu wysuszaniu skóry

-chroni przed pękaniem

-łagodzi dolegliwości związane z suchą i łuszczącą się skórą

Cena: ok. 10 zł/ 50 ml

WYJĄTKOWOŚĆ SERII LINOMAG?

Składnikiem aktywnym produktów LINOMAG? jest olej lniany, jest bogatym źródłem cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych w optymalnych proporcjach: Omega-3 stanowią 60%, a Omega-6 i Omega-9 razem 30%.

Poznańskie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek, którego produkty znane są polskim mamom już od 70 lat, opatentowało stabilizację oleju lnianego (Patent nr PL 215312 B1), gwarantując najwyższą jakości, stabilności i trwałość tego składnika w produkowanych przez siebie kosmetykach i lekach.

Krem ochronny LINOMAG BOBO A+E został nagrodzony w Plebiscycie SuperMamaAwards 2016. Uzyskałtrzecie miejsce w kategorii ?Kosmetyk dla dziecka? w głosowaniu czytelników i internautów Magazynu Super Mama. W bieżącej edycji konkursu zgłoszonych zostało ponad 80 produktów w 35 kategoriach. Na produkty oddano kilka tysięcy głosów.

Leave A Reply

Your email address will not be published.