W świecie urody, mody i showbiznesu...

Melatonina spray dobra na sen

0 7

 

Polacy mają coraz większe problemy ze snem. Za mała ilość nocnego wypoczynku prowadzi do zaburzeń psychofizycznych, drażliwości czy obniżenia koncentracji. Problemy z zasypianiem, przebudzenia w nocy czy niespokojny sen mogą być spowodowane niedoborem melatoniny, co występuje szczególnie u osób po 35 roku życia i pogłębia się wraz z wiekiem.

web_MELATONINA_plus_packshot_right_2016MELATONINA PLUS SPRAY zawiera połączenie melatoniny z wyciągiem z melisy w unikalnej formie sprayu,  opracowany z myślą o osobach mających trudności w zasypianiu*. Uzupełnienie poziomu melatoniny w naturalny sposób reguluje pracę wewnętrznego zegara, przywracając właściwe rozpoznanie dnia i nocy, co może być też szczególnie istotne dla osób pracujących w systemie zmianowym czy narażonych na jet lag. Melatonina PLUS spray suplement diety dzięki zawartości ksylitolu jest przyjazny dla higieny jamy ustnej, a mentol zapewnia przyjemnie odświeżający smak.

Melatonina PLUS spray suplement diety dostępny jest w aptekach i sklepach zielarskich.

Składniki: melatonina, ekstrakt z melisy. Cena ok. 14 zł za 20 ml / 100 porcji. Producent: AVETPHARMA

*Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.