Beauty HYDRO – zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry za pomocą suplementu diety

0

Jeżeli musielibyśmy wybrać porę roku, która jest najbardziej nieprzyjazna naszej skórze, winowajczynią okazałaby się ta najcieplejsza, z naszego punktu widzenia najkrótsza i jednocześnie najbardziej przez nas wyczekiwana. Lato, wakacje, słońce ? brzmi świetnie, ale nasza skóra aż cierpnie (a przynajmniej cierpłaby, gdyby była równie świadoma zagrożeń jak my) na te słowa. Promienie słoneczne wysuszają ją i znacząco przyspieszają procesy starzenia. Dlatego lato i jesień powinny się nam kojarzyć z koniecznością intensywnej kuracji nawilżającej. A ? jak wiemy ? nic nie nawilży skóry skuteczniej niż dostarczanie jej wilgoci od wewnątrz. Sięgnijmy po specjalistyczny i skuteczny, wieloskładnikowy suplement diety z apteki.

Nutrikosmetyk Beauty HYDRO pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry. Wspomaga procesy regeneracyjne, wygładzając skórę i sprawiając, że jest ona bardziej odporna na podrażnienia i powstawanie zmarszczek. Chroni też przed działaniem wolnych rodników przyspieszających procesy starzenia się komórek.

Dla naszej skóry niezwykle ważny jest kolagen odpowiedzialny za elastyczność
i rozciągliwość tkanek. W organizmie człowieka kolagen podlega degradacji wraz z wiekiem. W preparacie Beauty HYDRO zastosowano kolagen rybi, który ? jak wykazują badania ?przewyższa swoją efektywnością inne jego odmiany. Jego cząsteczki są mniejsze, dlatego działa skuteczniej ? ten sam efekt uzyskuje się, stosując mniejszą dawkę. Kolagen rybi pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry. Wspomaga go w tej roli kwas hialuronowy, kolejny składnik suplementu diety Beauty HYDRO, znany ze swojej skuteczności, oraz Ropufa? (olej z ogórecznika lekarskiego), czyli najbogatsze roślinne źródło kwasu gamma-linolenowego. Kwas ten jest budulcem ceramidów uszczelniających naskórek i zapobiegających ucieczce wody. Zapobiega przesuszaniu skóry, łuszczeniu,
podrażnieniom.

Krzem pochodzący z wyciągu z pędów bambusa, organiczny cynk i naturalna witamina C biorą udział w produkcji kolagenu, niezbędnego w procesach regeneracji skóry. Zaś witaminy C i E ? naturalne przeciwutleniacze ? hamują powstawanie wolnych rodników, opóźniając tym samym procesy starzenia się komórek.

Opakowanie suplementu diety Beauty HYDRO firmy Colfarm zawierające 60 kapsułek i wystarczy na miesiąc kuracji i kosztuje w aptece ok. 42 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.