Odżywcze serum od Avene

0

Współczesne dojrzałe kobiety są coraz bardziej świadome swoich potrzeb i czerpią z życia pełnymi garściami. Prowadzą bogate życie towarzyskie, są aktywne zawodowo i uprawiają sport.Codzienna pielęgnacja, szczególnie przeciwzmarszczkowa, jest dla nich bardzo ważna.  Wymagają szybkich rezultatów, co potwierdzają to statystyki ? po preparaty antiaging, kilkakrotnie w ciągu tygodnia, sięga aż 82% polek w wieku 50+*.

Dlatego Avene stworzyło odżywcze serum poprawiające gęstość i witalność skóry – SÉRÉNAGE SERUM. Działa rewitalizująco, wzmacnia i przywraca komfort skóry.

Avene-Serenege-odżywcze-serumZawiera wiele składników aktywnych, w tym m.in. frakcje kwasu hialuronowego o kontrolowanym i zróżnicowanym rozmiarze, które stymulują w skórze właściwej fizjologiczny proces syntezy kwasu hialuronowego, przywracając nawilżenie, wypełnienie oraz wzmocnienie włókien podtrzymujących skórę. Zawarty w formule serum Glikoleol ? induktor kwasu linolenowego, wspomaga syntezę naturalnych lipidów w skórze. Wysoka zawartość Wody Termalnej Av?ne, koi i łagodzi skórę.

Arsenał wyjątkowych składników aktywnych, zamknięto w lekkiej konsystencji, dzięki czemu serum szybko wnika w skórę, uwalniając składniki aktywne i zwiększając skuteczność kremu. Ma delikatny zapach o nucie kwiatowej. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i oftalmologiczną.

Zaleca się, aby serum stosować w formie kuracji (21 dni/ 2-3 razy w roku), rano i/lub wieczorem na twarz i szyję, pod krem na dzień lub na noc.

Cena: 139 zł/30 ml.

Leave A Reply

Your email address will not be published.