W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kosmetyki dla wegetarian i wegan z firmy EVREE

0 32

Ludzie coraz częściej poszukują kosmetyków z charakterystycznym symbolem „V”, zaświadczającym o tym, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Właśnie dlatego, marka EVREE postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoim konsumentów. Aż 21 produktów z jej portfolio otrzymało certyfikat Viva! przyznawany przez Fundację Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt. Potwierdza to, że wyróżnione produkty są w 100% roślinne.

 

evree_kosmetyki wegaCertyfikat Viva! otrzymały następujące produkty EVREE do ciała: Max Repair – regenerujące serum do paznokci; Soft Bath – kąpiel do stóp; Deo Repair –  spray do stóp; Total Nutrifirm – odżywczo-ujędrniający balsam do ciała; Deep Moisture – głęboko nawilżający balsam do ciała; Gold Argan – odmładzający olejek do ciała; Multioils Bomb – upiększający olejek do ciała; Power Fruit – nawilżający olejek do ciała.

Ponadto wyróżniono aż 13 kosmetyków do twarzy: Essential Oils – nawilżający olejek do twarzy; Gold Argan – odmładzający olejek do twarzy; Magic Rose – upiększający olejek do twarzy; Revita Perilla – liftingujący olejek do twarzy; Essential – nawilżający krem do twarzy; Revita Perilla – liftingujący krem do twarzy; Hamamelisowy tonik do twarzy; Różany tonik do twarzy; Mleczko do demakijażu twarzy do skóry suchej i normalnej; Mleczko do demakijażu twarzy do skóry suchej; Tonizujący płyn micelarny do demakijażu twarzy; Regenerujący demakijaż oczu; Polimlekowy peeling do twarzy.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.