Zestaw do modelowania IUNO Cosmetics

0

Jakiś czas temu dostałam nowy produkt marki IUNO Cosmetics, rozświetlacz, a właściwie powinnam napisać produkt 3 w 1. Marka oferuje 2 różne zestawy, ja wybrałam paletkę 02.

Opakowanie, podobne do całej serii wegańskiej, polskiej marki kosmetyków, ale w środku 3 różne produkty: bronzer, róż i rozświetlacz. I tutaj muszę Wam się przyznać, że bronzera używam jako różu do podkreślenia kości policzkowych. Róż w moim zestawie wpada w kolor morelowy, dlatego najchętniej używam go jako cienia, zaś rozświetlacz idealnie sprawdza się na dekolcie.

Makijaż uzyskany zestawem 02 jest bardzo naturalny i świeży. Ponadto odpowiada mi możliwość użycia kosmetyku niekoniecznie zgodnie z profesjonalną szkołą makijażu. Dla mnie liczy się efekt końcowy, który w przypadku tej paletki jest świetny. Naturalnie podkreślone oko, delikatnie wymodelowane kości policzkowe. Jeśli chodzi o użycie rozwietlacza, przetestowałam go na oku, kościach policzkowych oraz dekolcie. Jeśli muśniemy skórę raz, efekt jest bardzo delikatny, ale jeśli nałożymy kosmetyk kilka razy, wtedy skóra wyraźnie się mieni.

Zestaw do modelowania 3 w 1 kosztuje 69 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.