Twój mobilny trener personalny

0

Brak czasu i ogólne zmęczenie nie pozwalają Ci na regularne ćwiczenia. Teraz to żaden problem. Z mobilnym urządzeniem OTO e-Shape możesz trenować wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Dzieki niemu poprawisz metabolizm i przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej.

 

eshape
Unikalna technologia, wiele możliwości zastosowania, a także kompaktowe rozmiary to cechy, które wyróżniają przyrząd. OTO e-Shape można stosować na wybrane części ciała, w dowolnym miejscu oraz czasie. Urządzenie łączy w sobie zdobycze naukowe z dziedziny sportu oraz akupunktury. Jego podstawowym zadaniem jest poprawa trawienia oraz pomoc w odchudzaniu.
Jak to działa?
Tajemnica OTO e-Shape kryje się w wibracjach spiralnych i okrężnych, które odpowiadają dokładnie technikom stosowanym w masażu klasycznym. Wibracje wytwarzane przez OTO e-Shape docierają do głębiej położonych tkanek oraz mięśni i wywierają na nie pozytywny wpływ. Dzięki różnej sile stymulują punkty akupresury, a także wywołują drenaż limfatyczny całego ciała. Urządzenie w jednym momencie tonizuje, pomaga w detoksykacji oraz w miejscowym spalaniu tłuszczu, ponadto rozluźnia i regeneruje zmęczone lub obolałe mięśnie.
Gdzie stosować?
W zestawie wraz z OTO e-Shape znajdują się trzy paski różnej długości, które pozwalają na zamocowanie aparatu na wielu częściach ciała, np.: na ramieniu, brzuchu, w okolicach talii, czy też na udach. Daje to szeroki wachlarz możliwości trenowania wybranych partii.
Co ciekawe, przyrząd może być zasilany zarówno standardowym zasilaczem, jak i zapalniczką samochodową. Jeśli zatem, jeździsz do pracy autem, możesz swój poranny trening odbyć w drodze do niej. Natomiast w przypadku gdy np. lubisz spędzać wieczory przed telewizorem, od tej pory możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i trenować bez wysiłku, oglądając swój ulubiony serial.
OTO e-Shape, Twój personalny trener zatroszczy się piękną sylwetkę i zdrowe ciało – wystarczy tylko, że mu na to pozwolisz!
Cena 385 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.