ESTHETIC SHOW już w maju

0

Najbliższa, druga edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji Branży Beauty ESTHETIC SHOW  odbędzie się 23-24 maja 2015 roku w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Po udanym debiucie organizatorzy zapowiadają kontynuację imprezy w dotychczasowej koncepcji. Tak więc z pewnością nie zabraknie rzetelnej wiedzy, sprawdzonych rozwiązań biznesowych, trendów i nowości rynkowych.

ES15-b1

Majowa edycja ESTHETIC SHOW, prócz firmowych prezentacji wystawienniczych, zaoferuje odwiedzającym bogaty program  konferencji merytorycznych z zakresu prowadzenia biznesu beauty, kosmetologii i medycyny estetycznej. Łącznie przez dwa dni targowe odbędzie się ponad 20 wykładów uznanych autorytetów ze świata biznesu i kosmetologii estetycznej. Mówić będą oni między innymi o: pozyskiwaniu środków z UE na rozwój usług beauty, sprzedaży w salonie beauty, o nowych sposobach marketingowych pozyskiwania klienta,  o tym jak motywować zespół pracowników do wydajniejszej pracy. Program konferencji poświęconych kosmetologii i medycynie estetycznej dotyczyć będzie przede wszystkim najnowszych osiągnięć  w tych dziedzinach. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się między innymi: peelingi chemiczne, bezpieczeństwo zabiegów estetycznych i podologicznych, komórki macierzyste, terapie osoczem bogatopłytkowym, terapie LED i wiele innych.

Nie zabraknie też wydarzeń o charakterze widowiskowym, czyli mistrzostw i konkursów (między innymi makijażu, zdobienia paznokci, przedłużania rzęs). Nowością tej edycji będą certyfikowane warsztaty technik  kosmetycznych i makijażu.

Majowa edycja ESTHETIC SHOW (23-24.05.2015) to dwa dni pełne nowości branżowych, wiedzy, wymiany opinii, praktycznych prezentacji i warsztatów. To jedyny w swoim rodzaju branżowy weekend dla wszystkich profesjonalistów, którzy chcieliby nie tylko wzbogacić ofertę swojego salonu czy gabinetu, ale też znaleźć rozwiązanie, które pozwoli wnieść biznes na wyższy poziom.

Międzynarodowe Targi Kosmetyki, Beauty i Spa ESTHETIC SHOW to najnowsza, nowoczesna inicjatywa, łącząca w sobie 4 najważniejsze segmenty branży beauty: kosmetykę, spa&wellness, medycynę estetyczną oraz biznes. Poprzednia edycja targów ESTHETIC SHOW odbyła się w listopadzie ubiegłego roku (22-23.11.2014) i zakończyła się sukcesem.  Swoją ofertę prezentowało  100 wystawców. Imprezę odwiedziło ponad 3000 osób z całej Polski. Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się  4 całodniowe konferencje merytoryczne oraz wyjątkowe mistrzostwa i warsztaty makijażu na scenie głównej. ESTHETIC SHOW jest  polskim partnerem  Mistrzostw Makijażu Make-up dla profesjonalistów organizowanych przez targi BEAUTY DUESSELDORF. To był udany debiut targowy, który zapewnił ESTHETIC SHOW  stałą i mocną pozycję w kalendarzu jesiennych i wiosennych spotkań targowych.

Leave A Reply

Your email address will not be published.