Algologie – Intensywnie nawilżające serum

0

Algologie Serum Hydratant Intensif – Serum Intensywnie nawilżające z linii klasycznej Essentials Face – podstawowa pielęgnacja twarzy, pozwala zachować młodość skóry dzięki doskonałej ochronie przed fotostarzeniem, nawilża i odżywia. Przeznaczona dla każdego typu skóry, w każdym wieku. Silnie skoncentrowane z morskich składników i kompleksu Algo3 serum, które nawilża i optymalizuje nawilżenie skóry szybko i długotrwale. To przywraca równowagę odwodnionej skórze poprzez zwiększenie zasobów wody w naskórku (Codium) oraz poprawia krążenie wody pomiędzy komórkami (Salicornia). Sposób użycia: Stosować na twarz, szyję pod krem do codziennej pielęgnacji

Dzięki znajomości korzyści, płynących z morza i alg, nasze laboratoria opracowały ekskluzywny kompleks Algo3. Obecny jest on we wszystkich produktach Algologie i jest prawdziwym fundamentem pięknej skóry.

Składa się on z trzech składników:  Woda morska- remineralizuje Chondrus Crispus- nawilża  Alaria Esculenta- chroni przed wolnymi rodnikami Produkt zawiera: 0% parabenu, 0% ftalanu, 0%propylenu glikolowego, 0% oleju mineralnego, 0% PGE. Nie testowany na zwierzętach.

Cena: ok. 155zł  / 30ml

Nasza opinia:

Serum ma dosyć płynną konsystencję. Szklane opakowanie zakończone jest pompką, która powoduje, że w praktyczny sposób otrzymujemy produkt, jednak pompka rozpryskuje go dosyć mocno.

Płyn momentalnie się wchłania w skórę. Algology ma naturalne produkty, które wykorzytują dobroczynne działanie alg. Produkt na szczęście nie ma zapachu alg, jest bezzapachowy. Skóra po długotrwałym używaniu serum staje się zdecydowanie bardziej nawilżona. Nie pozostawia tłustego filmu, nie powoduje zapchania porów.

To dobry produkt dla osób, których skura potzrebuje natychmiastowego nawodnienia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.