Zostań testerką kosmetyków SORAYA!

1

Testerka poszukiwana!!!

Moi Drodzy, po raz kolejny poszukujemy chętnych do testowania. Tym razem będą to kosmetyki Soraya

Każdy, kto chce wziąć udział w testowaniu, powinien:

1. Być naszym fanem na Facebooku

2. Polubić profil Soraya Piękne Ciało na Facebooku (profil Piękne Ciało)

2. a) Napisać na profilu na Facebooku pod postem mówiącym o testowaniu – czy wolicie otrzymać kosmetyki do cery tłustej i mieszanej czy suchej i bardzo suchej oraz

b) napisz czy warto dbać o siebie i dlaczego tak uważasz.

3. Jeśli prowadzisz bloga, podaj do niego link pod postem na naszym profilu na Facebooku.

Spośród najciekawszych odpowiedzi wybierzemy osoby, które otrzymają od nas 1 z 10 zestawów kosmetyków do testów (w tym balsamy Piękne Ciało). Waszym zadaniem będzie przetestowanie ich i przesłanie nam swojej opinii w przeciągu 3 tygodni od otrzymania kosmetyków (szczegóły dotyczące testów osoby przez nas wybrane do testów, otrzymają drogą mailową).

Odpowiedzi możecie zamieszczać do środy 17.10.2012 do końca dnia.

Jak testować:

Po otrzymaniu produktów do testów prosimy o w miarę szybkie jego zopiniowanie. Ważne, by recencja była szczera i subiektywna, ale także poprawna stylistycznie i gramatycznie. Pisząc o produkcie zwróć uwagę na jego opakowanie, konsystencję produktu, jego kolor i zapach, a także opisz działanie czy sposób, w jaki aplikowałaś produkt do testów. Testy zostaną zamieszczone na naszym portalu w rubryce “Testownia”. Biorąc udział w tym konkursie, zgadzasz się na opisanie swojej opinii produktu, przesłanie jej na nasz mail konkursy@beautyshow.pl, a także umieszczenie jej nieodpłatnie na naszym portalu. Jeśli prowadzisz bloga, mozesz pod opinią dodać do niego link.

Będzie nam miło, jeśli opisując ten test na swoim blogu, dodasz, że otrzymałaś go w ramach współpracy z naszym portalem, a także wstawisz baner naszego portalu na swojej stronie.

1 Comment
  1. Klau says

    Ja chcę 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.