Przymierzaj.pl – wirtualna przymierzalnia, która pomoże Tobie wybrać odpowiednią stylizację

0

 Tysiące ubrań i dodatków najpopularniejszych marek, prawie 70 000 skomponowanych dotychczas zestawów, najnowsze kolekcje i nieskończenie wiele możliwości. Na polskiej mapie internetowej pojawiło się miejsce, o którym powiedzieć “wirtualna przymierzalnia” to zdecydowanie za mało! Przymierzaj.pl staje się najpopularniejszym, profesjonalnym narzędziem do stylizacji, serwisem społecznościowym i prawdziwą pomocą w decyzjach zakupowych.

Jak to działa?

Wchodzisz, rejestrujesz się i po kilku krokach dołączasz do społeczności Stylistów. Następnie przeglądasz ubrania i dodatki wiodących marek, poznajesz ich ceny, czyli buszujesz bez ograniczeń wśród aktualnych kolekcji. W Przymierzaj.pl znajdziesz te brandy, do których zaglądasz najczęściej. Kilka kliknięć i jesteś w oknie przymierzalni, czyli w sercu serwisu. To ono jest największą niespodzianką. Głównie dlatego, że daje nie tylko możliwość dowolnej kombinacji ciuchów, butów, torebek, ale pozwala też powiększać i obracać zestaw, automatycznie sumować cenę elementów, zmieniać tło, modelkę, rozpinać, zapinać, wkasywać ubrania, zupełnie zapominając o tym, że nadal jesteśmy tylko on-line. Tylko, a może aż, bo żadna inna przymierzalnia w realu nie będzie w stanie tak jak Przymierzaj.pl zostać osobistym shoppingowym przewodnikiem, który już za moment będzie można uruchomić także na iPadzie, czy w telefonie. A wtedy za pomocą serwisu zrobisz internetowe zakupy, a nawet dostosujesz modelkę do swoich wymiarów i dzięki temu wybierzesz perfekcyjny rozmiar ciucha z oferty!

A dziś – kilka klików i komponujesz zestaw, dzielisz się nim z przyjaciółmi (także na Facebooku), czekasz na opinię, oceniasz i obserwujesz stylizacje pozostałych, a w tym samym czasie Przymierzaj.pl podrzuca Ci ciuchy innych marek w tym samym stylu, a nawet pokazuje z czym zestawili je inni Styliści. Po kilku chwilach pod zestawem przeczytasz, co o Twoim zestawie myślą inni. Zabrać Przymierzaj.pl do galerii handlowej, to tak jak zaprosić na zakupy cały tłum modowych ekspertów.

Żadna rzeczywista przymierzalnia nie zmieściłaby tego wszystkiego nawet, gdyby miała 100 metrów kwadratowych Sprawdź to na Przymierzaj.pl lub odwiedź naszego fanpage’a na FB.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.