L’biotica HYDRO – Nawilżający balsam do ust z kwasem hialuronowym

0

Uwielbiamy lato, bo obdarza nas hojnie słońcem, pozwala leniwie wygrzewać się na plaży i zapomnieć na jakiś czas o reżimie dbania o każdy szczegół urody. Musimy jednak w ten rachunek zysków wkalkulować również nieuchronne straty, które będziemy musiały po urlopie naszemu ciału zrekompensować. Na szczególną uwagę zasługują teraz usta spragnione intensywnego nawilżenia i regeneracji. Warto sięgnąć po preparaty stworzone przez naukowców i wykorzystujące najsilniejsze składniki przywracające skórze warg wilgotność – wypróbujmy Nawilżający Balsam do Ust HYDRO z kwasem hialuronowym firmy L’biotica. Przyda się nie tylko jesienią, ale również zimą, kiedy mróz i wiatr szkodzą naszym ustom chyba jeszcze bardziej niż latem.

Zapewnia on ustom długotrwałe, intensywne nawilżenie, przywraca gładkość i skutecznie regeneruje nawet najbardziej wysuszoną skórę. Zawdzięcza to swojej bogatej w składniki odżywcze recepturze. Znajdziemy w niej:

– kwas hialuronowy – czyli jeden z najsilniejszych czynników aktywnie nawilżających skórę i zapobiegających utracie wody,

– wosk pszczeli – uznawany za składnik działający leczniczo na skórę, silnie ją natłuszczający i chroniący przed działaniem czynników zewnętrznych,

– witaminę E – jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, działa też zmiękczająco
i wygładzająco,

– miód – przyspiesza gojenie się podrażnionego, wysuszonego naskórka,

– olej z oliwek – tworzy na skórze film ochronny, wzmacniając naturalny płaszcz wodno-lipidowy.

Balsam L’biotica wyposażono w wygodny, higieniczny aplikator, który ułatwia bezpośrednie nakładanie preparatu na usta w każdych okolicznościach. Jeżeli mamy bardzo spierzchnięte wargi, stosujmy go również na noc.

Cena – ok. 9,50 zł (10 ml)

Leave A Reply

Your email address will not be published.