Nasz test: Maść z ekstraktem z kwiatkow nagietka

0

Od producenta:

Bio Maść Nagietek jest użyteczna we wszystkich przypadkach zaczerwienienia skóry i podrażnieniach spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Dzięki swoim właściwościom łagodzącym nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej. Obecność nagietka z dodatkiem ekstraktu olejowego z dziurawca zwiększa funkcjonalność maści i gwarantuje jej skuteczność.

Znany ze swoich dobroczynnych właściwości nagietek, stosowany jest na trudno gojące się rany, choroby skóry, ukąszenia, wysypki (w tym również ospę), owrzodzenia. Wykorzystywany jest również jako środek leczniczy przy żylakach nóg i odbytu (hemoroidy) oraz przy odleżynach, oparzeniach i odmrożeniach. Maść nagietkowa polecana jest przy spierzchniętej i spękanej skórze warg, zapaleniu brodawek i pieluszkowym zapaleniu skóry.

Bio Maść Nagietek jest wskazana przede wszystkim dla skóry wrażliwej, zaczerwienionej lub podrażnionej zewnętrznymi czynnikami oraz przy otarciach naskórka.

Nasza opinia:

Maść nagietkowa była mi dosyć dobrze znana do tej pory. Wiedziałam, że idelanie nadaje sie na zadrapania, ukąszenia czy drobne ranki. Gdy więc dostałam ją do wypróbowania ucieszyłam się, że w końcu sprawdzę, czy nagietek zbawiennie wpływa na skórę.

Nie zawiodłam się. Stosowałam maść z ekstraktem z nagietka na otarcia i drobne skaleczenia u mnie oraz u dzieci kilka razy dziennie i zauważyłam, że goiły się szybciej niż zwykle. Dodatkowo stosowałam maść punktowo na podrażnione obszary na twarzy oraz zmiany trądzikowe. Preparat złagodził te miejsca, zmniejszył ich zaczerwienienie. Maść nadaje się także dla dzieci, które dosyć często mają zadrapania, a dzięki niej przyspiesza się regeneracja skóry. Jest bardzo przydatna dlatego, że jest uniwersalna i sprawdzi się zapewne w każdym domu – latem przy ukąszeniach, zimą do spierzchniętym dłoni, do zadrapań, podrażnionych miejsc.

Leave A Reply

Your email address will not be published.