Nasz test: Lakiery Hean

0
Hean nr 631 Brick Look

W każdej niemal drogerii można dostać lakiery. Zwykle kobiety mają po kilka – kilkanaście w różnych kolorach. Jak wybrać odpowiedni lakier, by emalia nie odprysła po kilku godzinach, a lakier nie wymagał 3 warstw pokrycia… Testowałyśmy lakier Hean nr 631 w kolorze ceglastym.

Po lakierze w takiej cenie można było spodziewać się wszystkiego. Używalyśmy już wielu lakierów różnych firm, z różnymi pędzelkami, o różnych konsystencjach i mamy je do czego porównywać.

Lakiery Hean są bardzo rozsądnym wyborem dla osób, które lubią zabawę na paznokciach i chcą szybko uzyskać pomalowane paznokcie nie  tracąc czasu na malowanie kolejnych warstw emalii.

Od producenta:

Wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju kolekcja lakierów do paznokci HEAN.pl zainspirowana przez Internautki trendsetterki w ramach konkursu przeprowadzonego na stronie www.hean.pl
8 zwycięskich kolorów stworzyło niezwykle klimatyczną wiosenno – letnią kolekcję.
Nazwy poszczególnych kolorów są również wynikiem kreatywności naszych Internautek.

7 kolorów + 1 lakier bezbarwny z geometrycznymi drobinkami (biało – czarne kwadraciki + holograficzne paseczki).
Lakier do paznokci z dodatkiem elastycznego żelu zapewnia:

– gładki kolor bez smug,

– intensywny połysk,

– łatwą równomierną aplikację.

Formuła wzbogacona specjalnym polimerem Tefpoly

– odporna na uderzenia i pękanie,

– wzmacnia płytkę paznokcia,

– uelastycznia i przedłuża trwałość lakieru,

Nie zawiera szkodliwych dla paznokci: toluenu, formaldehydu i kamfory.

 

Nasza opinia:

Lakiery Hean inspirowane opiniai internautek są bardzo praktyczne. Buteleczka jest mała i poręczna, więc zmieści sie do torebki bez problemu. Ogromnym plusem jest konsystencja – na tyle gęsta, że wystarczy raz pokryć płytkę paznokcia i na tym zakończyć malowanie. Nie jest natomiast za gęsty, bo niesamowicie szybko lakier wysycha (dużo szybciej niż niejeden dużo droższy lakier). Minusem może być tylko pędzelek, który jest bardzo krótki i przez to nie do końca widzi się co się maluje, ale jest to wynik małej butelki i ten sam problem mają lakiery innych firm w takich pojemnościach. Coś za cosś. Nie jest to jednak na tyle uciążliwe, żeby dyskwalifikowało ten lakier jako bardzo dobry produkt. Lakier trzyma się przy ciągłych pracach domowych i myciu rąk ok 2 dni bez bazy podkładowej i utwardzacza.

CenaL 4,99zł / 7ml

Podsumowując – świetna jakość, przy bardzo niskiej cenie.

Lakiery możecie dostać w drogeriach oraz na stronie producenta: http://hean.pl/

Leave A Reply

Your email address will not be published.