PUPA – Nowa letnia kolekcja Hot tropics

0
PUPA - Hot Tropics

 

PUPA przedstawia kolekcję letnich makijaży, która została zainspirowana kolorami i atmosferą tropikalnych wysp. Kosmetyki pozwolą stworzyć wyjątkowo gorący i zmysłowy makijaż na lato.
Cienie o połyskującym, metalicznym efekcie rozświetlą spojrzenie. Kreski na górnej powiece w nasyconych odcieniach podkreślą makijaż oczu, a nawilżające błyszczyki zapewnią soczysty wygląd ust. Manicure w intensywnych, egzotycznych kolorach idealnie dopełni letni makijaż.

 

HOT TROPICS DIAMOND
Cienie do powiek o metalicznym połysku
4 nowe, wibrujące kolory cieni do powiek pozwolą stworzyć wyjątkowo wyrazisty makijaż oczu. Dzięki połyskującym drobinkom zapewniają niezwykle metaliczny efekt, który utrzymuje się aż do 16 godzin.
Cena detaliczna: 58 zł

AUTOMATIC LINER
Długotrwały, wodoodporny eyeliner do powiek
4 nowe odcienie idealnie podkreślą zmysłowy letni makijaż i pozwolą namalować precyzyjną, cienką linię o bardzo nasyconym kolorze. Wodoodporna formuła sprawia, że eyeliner nie rozmazuje się i zapewnia perfekcyjną kreskę aż do 24 godzin. Zawiera wbudowaną temperówkę.
Cena detaliczna: 43 zł

NATURAL SHINE HOT TROPICS
Błyszczyk do ust o wysokim połysku
Nowe odcienie błyszczyków Hot Tropics pozwolą uzyskać soczysty i zmysłowy makijaż ust o pięknym zapachu tropikalnych kwiatów i owoców. Lekka jak balsam formuła została wzbogacona o nawilżający kwas hialuronowy.
Cena detaliczna: 60 zł

PUPA - Hot Tropics

LASTING COLOR
Lakiery do paznokci
6 niesamowicie tropikalnych odcieni idealnie podkreśli letni makijaż! Lakiery Lasting Color zapewniają intensywny, błyszczący kolor, szybko wysychają oraz długo utrzymują się na paznokciach.
Cena detaliczna: 23 zł

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.