Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu COS

0
COS nowy sklep na Mysiej 3

Szwedzka grupa H&M 15 czerwca otworzyła pierwszy w Polsce stacjonarny sklep firmy COS (tłumaczonej jako Collection of Style). Sklep mieści się w warszawskim obiekcie przy ul. Mysiej 3 i zajmuje powierzchnię 500 metrów kwadratowych na dwóch piętrach. H&M otworzył do tej pory 46 sklepów COS w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, Irlandii, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Danii i Holandii. Sukces tych butików sprawił, że zdecydowano się otworzyć kolejnych 5 sklepów, w tym w Finlandii, Kuwejcie, Włoszech, Hongkongu i Polsce.

COS proponuje klintom ubrania dobrej jakości i w przystępnych cenach. Projektanci Collection of Style proponują minimalistyczne, ale ekstrawaganckie rozwiązania, perfekcyjnie dopracowane detale i wysokiej jakości tkaniny. Wielbiciele szykownych geometrycznych form oraz minimalizmu z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Na Mysiej 3 w COS dostępne są kolekcje: damska, męska i dziecięca. Ceny ubrań wachają się od 150zł (T-shirt) oraz 250zł (sukienki) po skórzane spodnie (1000zł). Można także zrobić zakupy przez ich sklep internetowy:

www.cosstores.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.