W świecie urody, mody i showbiznesu...

Poznaj Beautifly dzięki drogerii Super-Pharm

0 108

Prężnie rozwijająca się marka Beautifly, oferująca produkty do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym, od drugiej połowy sierpnia 2018 roku jest dostępna w sprzedaży internetowej drogerii Super-Pharm.

beautifly

SuperPharm Logo NOWE 2012_2_CMYK

 

 

 

Produkty firmy Beautifly zostały zaprojektowane tak, aby każda kobieta mogła cieszyć się profesjonalnymi zabiegami nie wychodząc z domu. Urządzenia są małe i poręczne, a ich design zachęca do ponownego użycia.

„Marka Beautifly powstała w 2017 roku i od tamtego momentu dynamicznie się rozwija. Zależy nam na informowaniu o marce, edukacji oraz poszerzeniu kanałów dystrybucji, dlatego bardzo cieszymy się, że drogeria Super-Pharm doceniła jakość naszych produktów i wprowadziła je do swojej oferty internetowej. W tym roku wprowadziliśmy do oferty kilkanaście produktów. W przyszłym roku planujemy rozszerzyć portfolio o kolejne nowości. Naszym celem jest satysfakcja oraz podnoszenie jakości życia naszych Klientek” – opowiada Marcela Chmielowska-Kusz, Miss Universe Poland 2014, właścicielka marki Beautifly.

Produkty Beautifly można kupić w sklepie internetowym www.beautifly.eu, www.mediaexpert.pl i www.empik.com, a teraz także na stronie internetowej drogerii Super-Pharm www.superpharm.pl .

 

O marce Beautifly:

Marka Beautifly oferuje urządzenia do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w zaciszu domowym. Produkty cechuje niebanalny design, funkcjonalność oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki temu mogą być używane z powodzeniem również w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Wysyłka odbywa się z magazynów w Gdańsku i Warszawie, co gwarantuje ekspresową dostawę na terenie całej Polski.

www.beautifly.eu

Leave A Reply

Your email address will not be published.