W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowy balsam do włosów KLORANE na bazie wosku z magnolii

0 20
KLORANE Balsam Magnolia

Włosy mogą tracić blask na skutek uszkodzenia płaszcza hydrolipidowego i unoszenia się łusek włosa w wyniku intensywnego promieniowania UV, zanieczyszczenia środowiska czy nieprawidłowego mycia i szczotkowania. Uszkodzona powierzchnia włosa zaburza jest właściwości do odbijania światła. Jeśli martwisz się, że Twoje włosy są matowe, pozbawione połysku, marka KLORANE wprowadza nowy, czwarty produkt uzupełniający linią na bazie wosku z magnolii, aby przywrócić włosom blask.

Laboratoria KLORANE wybrały magnolię wielokwiatową (Magnolia grandiflora L.), której liście zawierają bogactwo wosków o potwierdzonych i opatentowanych właściwościach nabłyszczających. Wosk tego gatunku magnolii ma biomimetyczną strukturę zbliżoną do budowy płaszcza hydrolipidowego włosów i tworzy prawdziwą roślinną barierę na powierzchni włosa o działaniu:

– wypełniającym – wypełnia szczeliny pomiędzy łuskami, aby je zamknąć i zapewnić doskonałe odbijanie światła,

– nawilżającym – ograniczając utratę wody zapewnia dobre nawilżenie, a co za tym idzie elastyczne i mocne włosy,

– ochronnym – przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (szczotkowanie, upał, wiatr) dzięki zapewnieniu izolacji włókien, wspartej działaniem nabłyszczającym dzięki wysokiej zawartości polifenoli, które są silnym antyoksydantem.

Balsam nabłyszczający na bazie wosku z magnolii to lekka pielęgnacja do stosowania po każdym myciu szamponem, który przywraca blask i ułatwia rozczesywanie włosów bez obciążania. Nawilża włókno włosa i odbudowuje naturalną warstwę ochronną, nadając włosom intensywny blask. Wygładzone na powierzchni i głęboko odbudowane włosy intensywnie odbijają światło. Są świetliste, pozostają lekkie i łatwe w stylizacji.
Balsam nakładać się na umyte, wilgotne włosy. Rozczesać grzebieniem i odczekać 2-3 minuty. Następnie dokładnie spłukać.
150ml – ok. 42zł (w aptekach)

KLORANA - linia do włosów z magnolią

W skład serii wchodzą również:
– Szampon nabłyszczający na bazie wosku 200ml – ok. 35zł

– Maska nabłyszczająca na bazie wosku 150ml – ok. 48zł

– Spray nabłyszczający na bazie wosku 100ml – ok. 44zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.