YOSKINE Body – Antycellulitowy superduet

0

Luksusowa marka YOSKINE, która szuka najlepszych  rozwiązań dla potrzeb kobiecej skóry, debiutuje w specjalistycznej pielęgnacji ciała. YOSKINE Body to zaawansowany kosmetyczny superduet, który redukuje cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową w sposób wyjątkowo skuteczny. Antycellulitowy peeling do ciała, ze sproszkowanym szafirem i mikrokryształami diamentu, doskonale eksfoliuje i poleruje skórę, przez co zwiększa efektywność składników aktywnych. Z kolei antycellulitowy koncentrat do ciała, o bardzo wysokim stężeniu mikrocząsteczkowych składników, znakomicie rozbija złogi lipidowe i uwalnia zablokowaną w tkankach limfę, pobudza rozpad tłuszczu w komórkach oraz ujędrnia skórę. Zawiera Liporeduktor 4%, ekstrakt z karczocha i czyste złoto 24K z peptydem.

Dzięki systemowi TURMALIN SAUNA preparaty podnoszą temperaturę skóry o ok. 0,9°C, pobudzając mikrokrążenie, przez co znacznie zwiększają skuteczność kosmetyków.

Produkty działają synergicznie. Stosując antycellulitowy peeling łącznie z koncentratem YOSKINE Body, można zwiększyć skuteczność kuracji wyszczuplającej o 33%, a redukcję cellulitu aż o 40%*.

Kosmetyki YOSKINE Body są na rynku od lutego 2012 r. Cena antycellulitowego peelingu do ciała to 43 zł (200 g), a antycellulitowego koncentratu do ciała ? 55 zł (200 ml).

Leave A Reply

Your email address will not be published.