W świecie urody, mody i showbiznesu...

„KLIMT The Immersive Exhibition” zostaje w Warszawie do 4 sierpnia!

0 80

Wyjątkowa wystawa, która przenosi twórczość Gustava Klimta do nowej, immersyjnej formy  pozostaje w Warszawie do 4 sierpnia 2024. Po sukcesach w Toronto, Nowym Jorku, Miami, Dublinie, Wiedniu, Mediolanie, Paryżu i Londynie, teraz także polska publiczność ma szansę zanurzyć się w magiczny świat Klimta w SOHO ART CENTER przy ul. Mińskiej 63. To nie tylko wystawa, to unikalne doświadczenie, które łączy mistrzowską sztukę z najnowszymi osiągnięciami technologii. Monumentalne obrazy Gustava Klimta ożywają na całej przestrzeni wystawienniczej, oferując widzom niezapomniane wrażenia i możliwość pełnego zanurzenia się w klimatyczną atmosferę jego twórczości.

Immersyjna, 360-stopniowa podróż przenosi odwiedzających w świat dzieł Gustava Klimta, które tworzył przez całe swoje życie. Wystawa prezentuje około 300 prac artysty. Zwiedzający nie tylko zobaczą przepiękne obrazy Klimta, ale także zgłębią jego życiorys i całokształt jego prac jako malarza i dekoratora. Niepowtarzalny spektakl przeniesie widzów w fascynujący świat złotych odcieni i intensywnych kolorów. Sztuka, technologia oraz także muzyka stanowią integralną część tego wyjątkowego doświadczenia, przedstawiając pełnię barw dzieł Klimta i czyniąc je bardziej namacalnymi niż kiedykolwiek wcześniej.

Dla jeszcze doskonalszego doświadczenia twórczości Gustava Klimta, wystawa oferuje dla wszystkich zwiedzających przestrzeń wirtualnej rzeczywistości (VR). W tej wyjątkowej strefie entuzjaści sztuki mają możliwość delektowania się najbardziej ikonicznymi dziełami mistrza. To niepowtarzalne doświadczenie pozwala zwiedzającym przenieść się w złotą erę twórczości artysty, umożliwiając dosłowne wejście w pełne przepychu bogate kompozycje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.