W świecie urody, mody i showbiznesu...

Yoskine Supreme-Vit B12 & C – odmładzająca moc różowej witaminy

0 80

W 2024 roku YOSKINE przedstawia nowy produkt w bestsellerowej linii SUPREME-VIT B12&C. Maska na tkaninie rozświetlający zastrzyk witamin dla skóry, która potrzebuje intensywnego i natychmiastowego nawilżenia oraz liftingu!

YOSKINE SUPREME-VIT B12&C rozświetlający zastrzyk witamin, maska na tkaninie, silne nawilżenie i lifting (15,99 zł/20 ml)

Niczym potężny, witaminowy zastrzyk młodości, zapewnia skórze piękny, zdrowy koloryt i rozjaśnienie przebarwień.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • WITAMINA B12 – Różowa witamina, która ma fenomenalne właściwości regenerujące skórę, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry.
  • WITAMINA C – Innowacyjna witamina C połączona z wektorem krzemowym. Ma intensywne właściwości przeciwzmarszczkowe, zapobiega wiotczeniu skóry i redukuje jej przebarwienia.
  • KOMPLEKS MINERAŁÓW – Mieszanka minerałów miedzi, magnezu i cynku, która działa niczym zastrzyk energii dla zmęczonej skóry. Przyspiesza jej regenerację i dodaje młodzieńczej witalności.
  • BIOSACHARYDY – Ochronna tarcza, która osłania skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Koi i nawilża zmęczoną skórę, a dodatkowo wyraźnie ją rozjaśnia.

Stosowanie: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na oczyszczoną twarz. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, a niewchłonięty preparat wklepać w skórę. Stosować 1-3 razy w tygodniu.

WITAMINY ZE WZGLĘDU NA SWOJE WŁAŚCIWOŚCI NALEŻĄ DO ULUBIONYCH SKŁADNIKÓW STOSOWANYCH W FORMUŁACH KOSMETYCZNYCH. OBECNIE BARDZO WYSOKIE NOTOWANIA MA INNOWACYJNA RÓŻOWA WITAMINA B12, KTÓRA DO TEJ PORY STOSOWANA BYŁA GŁÓWNIE W SUPLEMENTACH DIETY. TERAZ JEJ PIELĘGNACYJNY POTENCJAŁ WYKORZYSTANO
W KOSMETYKACH YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C.

Witamina B12 to bohaterka najnowszej linii marki Yoskine. Ma fenomenalne właściwości regenerujące skórę, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki niej skóra odzyskuje młodzieńczą świeżość, wygląda na zrelaksowaną i starzeje się wolniej. Działanie witaminy B12 wspomaga innowacyjna forma witaminy C połączona z wektorem krzemowym, który zapewnia szybsze i skuteczniejsze przenikanie do najgłębszych warstw skóry. YOSKINE SUPREME-VIT B12 & C działa niczym witaminowy zastrzyk o szerokim działaniu odmładzającym: redukuje zmarszczki, poprawia koloryt, rozjaśnia przebarwienia, a także wzmacnia napięcie skóry. Linia przyciąga wzrok różowym kolorem produktów – jest on w 100% naturalny i wynika z charakterystycznej barwy witaminy B12.

W produktach zastosowano nowatorską technologię IN?DETOX & YO?ACTIVE, inspirowaną odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Ma za zadanie łączyć detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

YOSKINE SUPREME-VIT B12&C zastrzyk witamin – odmładzające serum redukujące przebarwienia (69,99 zł/30 g)

Działa przeciwzmarszczkowo i skutecznie redukuje plamy oraz przebarwienia widoczne na skórze.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • WITAMINA B12 – Różowa witamina, znana z profesjonalnych dermokosmetyków. Ma fenomenalne właściwości regenerujące skórę, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.
  • WITAMINA C – Innowacyjna witamina C połączona z wektorem krzemowym, który zapewnia szybsze
    i skuteczniejsze przenikanie witaminy do najgłębszych warstw skóry. Posiada intensywne właściwości przeciwzmarszczkowe, zapobiega wiotczeniu i redukuje przebarwienia.
  • KWAS TRANEKSAMOWY – Wyraźnie redukuje przebarwienia, delikatnie rozjaśnia i pomaga uzyskać równomierny koloryt skóry.

Stosowanie: Codziennie rano i/lub wieczorem aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu pod krem lub jako samodzielny kosmetyk. Dla wzmocnienia efektu rekomendujemy  stosować równocześnie kremy na dzień i na noc YOSKINE SUPREME-VIT B12&C.

Leave A Reply

Your email address will not be published.