W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pielęgnacja w stylu slow-aging

0 74

Retinol i kolagen to sprzymierzeńcy młodego wyglądu. Linia Multi-Kolagen Retinol marki Perfecta łączy te dwa skuteczne składniki przeciwzmarszczkowe. W duecie pobudzają kluczowe procesy odpowiedzialne za młody wygląd. W efekcie skóra jest nawilżona, napięta i jędrna, a zmarszczki (nawet te głębokie) stają się mniej widoczn.

Kolagen i retinol to dwa składniki, które często pojawiają się w kontekście pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Nowoczesne podejście do odmładzania nie skupia się jedynie na próbie odwrócenia biegu czasu, ale przede wszystkim mobilizuje skórę do samoodnowy.

Kremy z linii Multi-Kolagen Retinol bazują na duoKOLAGEN COMPLEX, który jest połączeniem kolagenu oraz prokolagenu, składników, które działają dwutorowo. Z jednej strony zawarty w kremach kolagen tworzy na skórze film ochronny, który zapobiega utracie wody, a co więcej przywraca cerze młody wygląd, wygładza zmarszczki oraz poprawia napięcie skóry. Z drugiej strony, prokolagen odpowiada za syntezę czterech najważniejszych typów kolagenu w skórze (I, IV, VII i XVII), które wygładzają powierzchnię skóry redukując długość, szerokość i głębokość zmarszczek. Jego działanie wspiera retinol – działa przeciwzmarszczkowo i antyoksydacyjnie. Zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, intensywnie nawilża, regeneruje i wygładza oraz skutecznie spłyca zmarszczki. Wyjątkowa synergia działania zaawansowanych technologicznie składników aktywnych pobudza kluczowe procesy odnowy skóry.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.