W świecie urody, mody i showbiznesu...

Melasyl rewolucja w walce z przebarwieniami

0 96

Przebarwienia skóry to nie tylko problem estetyczny. Pierwsze międzynarodowe badanie przeprowadzone przez La Roche-Posay wykazało, że aż 50% przebadanych osób cierpi na jedno z zaburzeń pigmentacji, co czyni ten problem globalnym wyzwaniem. Przebarwienia mogą mieć znaczący wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. Te same badania pokazują, że aż 22% osób  z przebarwieniami czuje się mniej kochanych przez rodzinę, a 21% osób z przebarwieniami czuje się dyskryminowana z ich powodu w pracy

 Dzięki trwającym aż 18 lat badaniom, podczas których przetestowanych zostało 100 000 cząsteczek, marka La Roche-Posay opracowała nową, unikalną molekułę o nazwie Melasyl?. Jej innowacyjny mechanizm polega na wychwytywaniu nadmiaru melaniny, zanim pozostawi ona ślady na skórze. Skutecznie zatrzymuje prekursory melaniny na bardzo wczesnym etapie jej nadprodukcji, oferując doskonałą skuteczność w walce z wieloma rodzajami przebarwień na wszystkich odcieniach skóry.

 

Zaburzenia pigmentacyjne, takie jak przebarwienia posłoneczne, plamy starcze, ślady po trądziku czy melasma, mogą dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci czy typu skóry, jednak częstość ich występowania różni się w zależności od fototypu skóry. Melasyl? wyznacza nową erę w pielęgnacji skóry. Działa na wszystkich rodzajach przebarwień, w tym tych uporczywych i utrwalonych, posiadając jednocześnie klinicznie udowodnioną skuteczność nawet w przypadku ciemnych plam. Ponadto, molekuła ta ma silne działanie zapobiegające nawrotom.

 

MELA B3  kompleksowa pielęgnacja jako odpowiedź na potrzeby różnych typów skóry

 

Melasyl, opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie przebarwień z całego świata, jest kluczowym składnikiem nowej gamy produktów La Roche-Posay. Został opracowany z myślą o każdej skórze i zapewnia doskonałą tolerancję, nawet dla skóry wrażliwej. Stosując nowość od La Roche-Posay serum z gamy MELA B3  widoczne rezultaty zostały udowodnione już po 1. tygodniu stosowania 85% osób stosujących serum MELA B3 przez 2 miesiące zauważyło znaczącą redukcję uciążliwych przebarwień. Dzięki wyjątkowemu działaniu Melasylu, produkty z gamy MELA B3 umożliwiają walkę z przebarwieniami jak nigdy dotąd, a ich wyjątkowa skuteczność została udowodniona w badaniach klinicznych. Ponadto, gama produktów MELA B3 zapobiega nawrotom przebarwień, zapewniając długotrwały efekt.

 

Serum MELA B3 łączy Melasyl  z 10% niacynamidem, zapewniając kompleksowe rozwiązanie o potrójnym działaniu: redukuje stany zapalne, delikatnie złuszcza martwy naskórek, jednocześnie stymulując odnowę komórkową oraz chroni skórę przed wolnymi rodnikami, które przyczyniają się do powstawania przebarwień.

W przełomowej pielęgnacji z gamą produktów MELA B3 kluczową rolę grają także pozostałe dwa produkty: MELA B3 żel oczyszczający, który delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek, przygotowując skórę do dalszych etapów pielęgnacji, a także Krem MELA B3 z SPF30, chroniący skórę przed promieniowaniem UV, które jest głównym czynnikiem powodującym przebarwienia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.