W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowy Mio MiVue C595W Dual – pełne bezpieczeństwo samochodu podczas jazdy i postoju

0 66

Marka Mio prezentuje swój najnowszy zestaw: MiVue C595W Dual. Kamera przednia jest wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje do uzyskania wysokiej jakości nagrań jak dobrze znany sensor STARVIS z jasnym obiektywem, GPS, Wi-Fi. Uzupełnieniem zestawu jest kamera tylna MiVue T35. Z takim zestawem kierowca może mieć pewność, że jego pojazd jest odpowiednio chroniony z przodu i z tyłu.

Wideorejestartor pełen niezbędnych funkcji

Mio MiVue C595WD posiada wbudowane moduły GPS oraz Wi-Fi. Dzięki dobrze znanej  matrycy Sony STARVIS CMOS nagrania są wysokiej jakości również przy minimalnej ilości światła, co zapewnia szczegółowość nagrania wideo.

Ostrzeżenia przed odcinkowym pomiarem prędkości oraz fotoradarami

Jedną z bardziej przydatnych funkcji kamery Mio MIVue C595WD jest ostrzeganie przed fotoradarami. Kamera MiVue C595WD ostrzeże cię nie tylko przed nimi, ale także przed odcinkowym pomiarem prędkości. Jak to wygląda w praktyce? Wideorejestrator pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o twojej średniej prędkości na mierzonym odcinku. Ta nowatorska funkcja oferowana przez Mio uchroni cię przed otrzymaniem mandatu za przekroczenie prędkości.

Model Mio MiVue C595W Dual wyposażony jest w superkondensator, który ma dużo dłuższą żywotność niż zwykły akumulator. Oznacza to, że nie trzeba go tak często wymieniać, ani ładować.

Prywatny monitoring

W trybie postojowym urządzenia Mio MiVue C595W Dual mogą nagrywać cały czas, aktywując się automatycznie i rejestrując obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu. Dzięki temu dowody będą gromadzone nawet wtedy, gdy jesteś poza pojazdem. Warto zainstalować SmartBox III, by w pełni korzystać z opcji monitoringu twojego auta. Dodatkowo, dzięki wbudowanym modułom GPS i Wi-Fi, użytkownik może łatwo udostępniać nagrania, a także korzystać z funkcji lokalizacyjnych.

Mio MiVue C595W Dual to kompletny zestaw który zapewnia nie tylko wysoką jakość nagrań, ale również dodatkowe funkcje ułatwiające korzystanie z rejestratora. Dzięki temu kierowca może być pewny, że każda podróż zostanie uwieczniona w najwyższej jakości, a nagrania będą dostępne w razie potrzeby.

Tylna kamera

Druga kamera Mio MiVue T35 służy do zapisu trasy z tyłu pojazdu. Dzięki użyciu protokołu TVI do zapisu kamery mogą być połączone 8-metrowym kablem gwarantującym brak zakłóceń. 8 metrów do wystarczająco, aby móc zainstalować ten zestaw w pojazdach dłuższych niż tradycyjne samochody osobowe.

Zestaw Mio MiVue C595W Dual, podobnie jak wszystkie inne kamery Mio, objęty jest aż 3-letnią gwarancją producenta. Mio MiVue C595W Dual kosztuje 599 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.