W świecie urody, mody i showbiznesu...

Wiosenna odnowa włosów z Herbal Care

0 69

Włosy po zimowych miesiącach zazwyczaj nie są w najlepszej kondycji. Pozbawione blasku, elektryzujące się, z rozdwajającymi końcówkami. To wynik działania, nie tylko suchego powietrza i częstych zmian temperatur, ale także nakryć głowy z syntetycznych włókien. Teraz, gdy Twoje kosmyki potrzebują nawilżenia i odżywienia, postaw na produkty pielęgnacyjne do włosów suchych i łamliwych. Swoją akcję ratunkową rozpocznij z szamponem i odżywką z ekstraktem z lnu od marki Herbal Care, które za sprawą bogatych receptur i cenionych składników roślinnych zapewnią efekty o jakich marzysz.

Herbal Care Szampon do włosów suchych i łamliwych LEN (15,99 zł/330 ml)

Receptura szamponu została oparta na cenionych od wieków surowcach roślinnych i innowacyjnych składnikach aktywnych. 93% substancji w nim zawartych pochodzi z natury. Ekstrakt z lnu odżywia i odbudowuje zniszczone włosy oraz zmniejsza ich łamanie i rozdwajanie. Białka pszeniczne regenerują i wzmacniają je oraz przywracają im piękny oraz zdrowy wygląd. Ceramidy chronią przed utratą wilgoci i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Natomiast Inutec nawilża włosy oraz ułatwia rozczesywanie. W efekcie stają się one bardziej lśniące, nawilżone i pełne życia.

Herbal Care Odżywka do włosów suchych i łamliwych LEN (12,99 zł/200 ml)

Odżywka doskonale sprawdzi się w przypadku suchych i łamliwych włosów. Znajdziemy w niej 97% składników pochodzenia naturalnego, które odżywiają, odbudowują i wygładzają zniszczone włosy, a przy tym zapobiegają ich łamaniu i rozdwajaniu. Ekstrakt z lnu skutecznie odżywia pasma, białka pszeniczne regenerują je i wzmacniają, ceramidy tworzą ochronną warstwę na ich powierzchni, a Inutec nawilża. W odżywce zawarto również keratynę, która dogłębnie wzmacnia włosy i chroni przed uszkodzeniami. Włosy z dnia na dzień stają się sprężyste i lśniące.

Leave A Reply

Your email address will not be published.