W świecie urody, mody i showbiznesu...

Dermo Scan analizuje skórę twarzy

0 4

Drogeria Super-Pharm wprowadziła do swojego sklepu internetowego rewolucyjne narzędzie do analizy skóry twarzy – Dermo Scan.  Opiera się ono na sztucznej inteligencji i jest w stanie precyzyjnie ocenić i określić potrzeby skóry. Korzystanie z urządzenia jest darmowe, proste w obsłudze i dostępne dla każdego bez konieczności rejestracji, czy logowania. Po przeprowadzonej analizie skóry Dermo Scan proponuje spersonalizowaną rutynę pielęgnacyjną od marek rekomendowanych przez dermatologów, takich jak Vichy, La Roche-Posay i CeraVe.

Analiza skóry w 4 prostych krokach:

  1. Dermo Scan można uruchomić na urządzeniu mobilnym poprzez:
  • zeskanowanie kodu QR                  

Nie ma potrzeby pobierania aplikacji, co znacznie upraszcza korzystanie z narzędzia.

  • Na podstawie przesłanego zdjęcia twarzy (wykonanego aparatem lub wgranego z galerii) oraz odpowiedzi na kilka pytań, m.in. o wiek, rodzaj skóry i jej wrażliwość, Dermo Scan przeprowadzi analizę skóry.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zdjęcie powinno pokazywać skórę bez makijażu, a twarz powinna być dobrze oświetlona.

  • Wynikiem analizy jest kompleksowa ocena stanu skóry. Technologia analizuje aż 7 problemów skórnych: trądzik, zmarszczki, drobne linie, jędrność, blask, przebarwienia oraz pory.
    Dermo Scan analizując kondycję skóry ocenia jej mocne strony oraz wskazuje obszary wymagające uwagi. W wynikach znajdują się też opisy problemów (z czego wynikają), ale także, jak im przeciwdziałać. Przy opisie każdego z wymienionych 7 problemów znajdują się porady eksperta ? dermatologa.
  • Na podstawie analizy proponowana jest rutyna pielęgnacyjna, która odpowie na indywidualne potrzeby skóry. Pielęgnacja składa się z 4 kroków: oczyszczanie, pielęgnacja, nawilżanie i ochrona przeciwsłoneczna. By ułatwić wybór odpowiednich produktów narzędzie zaproponuje kilka konkretnych propozycji dla każdego kroku pielęgnacyjnego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.