W świecie urody, mody i showbiznesu...

Perfekcyjne matowe wykończenie

0 4

Nadprodukcja sebum może oznaczać problemy, które na naszej skórze widać gołym okiem: niestatyczne błyszczenie, rozszerzone pory, nierówną teksturę, a czasami też trądzik. Linia Sesbalance ma za zadanie przywracać skórze równowagę. Obok składników matujących i wspierających prawidłową pracę gruczołów łojowych, w formułach znalazły się też te o działaniu odnawiającym, poprawiające funkcję barierową, łagodzące i odmładzające.

Nadmiar sebum czy niedoskonałości to problem estetyczny, który często przekłada się bezpośrednio na nasze samopoczucie. Błyszcząca się skóra, rozszerzone pory lub niedoskonałości wpływają na pewność siebie, a nawet relacje z innymi. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli cieszyć się piękną skórą. Wierzymy, że nasze dermokosmetyki z linii SESBALANCE przywracają balans nie tylko naszej skórze, ale i nam samym – Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma.

Serum matujące, 125 zł/30 ml

Serum matujące, regulujące wydzielanie sebum, które zawiera innowacyjne połączenie skutecznych i bezpiecznych składników aktywnych. Przywraca równowagę skórze z tendencją do trądziku, błyszczenia i pojawiania się niedoskonałości. Redukuje i kontroluje nadmiar sebum i błyszczenie oraz wspiera prawidłową pracę gruczołów łojowych. Poprawia teksturę skóry, działając wygładzająco. Nawilża skórę bez pozostawiania uczucia tłustości, szybko się wchłania.

Serum zawiera Polymethyl methacrylate, składnik, który zapewnia natychmiastowy efekt optyczny zmatowienia, a także wchłania nadmiar lipidów. Kwas salicylowy ma działanie keratolityczne, dzięki czemu wspiera odnowę skóry. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. W składzie zawarty jest także retinol, który zmniejsza wydzielanie sebum i widocznie odmładza skórę. Ekstrakt z liści zielonej herbaty zawiera polifenole, które są znane ze skutecznego działania na wolne rodniki, co dodatkowo wspiera działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczone do stosowania rano i wieczorem.

Krem-żel matujący, 117 zł/50 ml

Krem-żel matujący do skóry z tendencją do trądziku i błyszczenia. Pozostawia na skórze idealnie matowe wykończenie. Redukuje i kontroluje nadmiar sebum i błyszczenie oraz wspiera prawidłową pracę gruczołów łojowych. Poprawia teksturę skóry, działając wygładzająco i redukując niedoskonałości. Nawilża skórę bez pozostawiania uczucia tłustości, szybko się wchłania.

Krem-żel zawiera Polymethyl methacrylate, składnik, który zapewnia natychmiastowy efekt optyczny zmatowienia, a także wchłania nadmiar lipidów. Kwas salicylowy ma działanie keratolityczne, dzięki czemu wspiera odnowę skóry. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. W składzie zawarty jest także retinol, który zmniejsza wydzielanie sebum i widocznie odmładza skórę. Ekstrakt z liści zielonej herbaty zawiera polifenole, które są znane ze skutecznego działania na wolne rodniki, co dodatkowo wspiera działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony do stosowania rano i wieczorem.

Żel matujący PLUS, 125 zł/30 ml

Intensywna pielęgnacja szokowa. SESBALANCE Żel matujący PLUS ma silne działanie seboregulujące i odnawiające. Pozostawia na skórze idealnie matowe wykończenie. Poprawia wygląd skóry tłustej, mieszanej, z niedoskonałościami i z tendencją do trądziku.

Zawiera kwas azelainowy o działaniu keratolitycznym, depigmentującym i antymikrobowym, retinal o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym oraz glukonolakton, który działa podobnie do alfa-hydroksykwasów, ale powoduje mniej podrażnień. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. Żel dodatkowo zapewnia odpowiednie nawodnienie skóry. Do stosowania codziennie, na noc.

Linia SESBALANCE to trzy produkty, które już bezpośrednio po aplikacji matują skórę, a przy regularnym stosowaniu skutecznie niwelują przyczyny powstawania niedoskonałości, dodatkowo dbają o jej młody wygląd, zwalczają wolne rodniki i poprawiają funkcję barierową skóry – Anna Kwaśnik, Head of Marketing.

Leave A Reply

Your email address will not be published.