W świecie urody, mody i showbiznesu...

Odżywcza pielęgnacja przeciwstarzeniowa

0 1

NUXE prezentuje linię odżywczych produktów przeciwstarzeniowych w zupełnie nowej odsłonie! Odkryj nowy design oraz innowacyjną technologię przeciwstarzeniową, która przynosi ukojenie dojrzałej skórze. A to wszystko przy zmniejszeniu użycia papieru (o 25%) oraz plastiku (o 43%). Nuxuriance GOLD, odżywcza pielęgnacja przeciwstarzeniowa o zmysłowej i niezwykle przyjemnej dla skóry konsystencji, opracowana specjalnie z myślą o potrzebach cery suchej, która z wiekiem staje się coraz bardziej wrażliwa i delikatna.

Komórki Dwu-Kwiatowe Szafranu i Bugenwilli

Komórki Dwu-Kwiatowe są kwintesencją technologicznego osiągnięcia opatentowanego przez Laboratoria NUXE. Te inteligentne komórki botaniczne działają w warstwie podstawnej naskórka, czyli w miejscu, gdzie zachodzą wszelkie procesy regeneracyjne skóry. Przez 12 godzin stopniowo uwalniają substancje aktywne. W ten sposób stymulują produkcję nowych komórek skóry, zapewniając widoczny efekt odnowy.

  • Z wyjątkiem Recovery Oil-Serum.
  • Badanie porównawcze (dane ze stycznia 2023 r.). Wyniki przy takich samych ilościach między liniami NUXURIANCE GOLD 2022 i 2024. Wewnętrzne narzędzie oceny środowiskowej.
  • Test in vitro na aktywnych składnikach

Kompleks Oleoactive z Róży Porcelanowej

Aby w pełni zmaksymalizować właściwości Róży Porcelanowej, NUXE wybrało ekologiczną i ekskluzywną metodę oleo-eko-ekstrakcji: łodygi, liście i płatki są suszone, a następnie zanurzane w oleju roślinnym bogatym w niezbędne kwasy tłuszczowe. W Laboratoriach NUXE we Francji zbadano i odkryto niezwykłą funkcję Oleoactive w aktywacji mikrokrążenia skóry oraz przywracania jej blasku. Kompleks został opatentowany.

Kompleks Odżywczo-Regenerujący (ekstrakty z jiaogulanu i kwiatu czystka)

Uzupełnia lipidy niezbędne dla utrzymania młodego wyglądu skóry. Ekstrakt z Jiaogulan jest uważany w Azji za eliksir młodości. Pomaga on odbudowywać warstwę lipidową w naskórku, odpowiedzialną za młody wygląd. Ekstrakt z kwiatu czystka to prawdziwa siła natury, zdolna przetrwać ekstremalne warunki. Dzięki zawartości silnie skoncentrowanych polifenoli (3 razy więcej niż w zielonej herbacie), ekstrakt chroni lipidy przed utlenianiem, wzmacniając barierę ochronną skóry.

Ekstrakt olejowy z ryżu z Rezerwatu Camargue

Odżywia skórę i wzmacnia jej barierę ochronną. Pozyskiwany w procesie oleo-eko-ekstrakcji z ryżu, ten składnik aktywny uprawiany w Camargue wzmacnia systemy ochronne i naprawcze skóry, tworząc tarczę, która zatrzymuje wolne rodniki.

Leave A Reply

Your email address will not be published.