W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zaawansowane oczyszczanie skóry

0 1

Zwykłe oczyszczanie skóry polega na zmyciu makijażu i zanieczyszczeń za pomocą wacika nasączonego płynem micelarnym. To dobry sposób. Istnieje jednak doskonalszy – soniczna szczoteczka Nuno Thermo. Głęboko oczyszcza skórę, peelinguje ją, masuje oraz relaksuje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu.

Zmycie z twarzy zanieczyszczeń jest konieczne. Inaczej dalsza pielęgnacja nie ma sensu. Bez oczyszczenia skóra nie przyjmie składników aktywnych i żaden krem ani serum nie spełnią twoich oczekiwań. Każdy pielęgnacyjny rytuał zaczynaj od oczyszczania. Wacik nasączony płynem micelarnym to metoda dobra, prosta, ale też niedoskonała. Dzięki niej usuniesz makijaż, kurz, sebum, ale nie pozbędziesz się martwych komórek naskórka, nie dotlenisz skóry i nie odblokujesz zapchanych porów. Czas wykorzystać zdobycze technologiczne i sięgnąć po soniczną szczoteczkę. Istnieje wiele modeli. Jednym z bardziej zaawansowanych jest YASUMI Nuno Thermo. Dzięki tej szczoteczce zapewnisz sobie nowoczesną, skuteczną metodę oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu w domowym zaciszu. W trakcie oczyszczającego rytuału nie tylko usuniesz wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z martwym naskórkiem, ale też poprawisz mikrokrążenie, koloryt i dotlenienie skóry. Szczoteczka Nuno Thermo polecana jest także do oczyszczania cery trądzikowej. Redukuje ryzyko podrażnień, zapychania porów i powstawania wyprysków.

YASUMI Nuno Thermo to wyjątkowa szczoteczka soniczna wyposażona w miękką, silikonową końcówkę, która dzięki pulsacji efektywnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń. Delikatnie masuje, dzięki czemu poprawia mikrokrążenie, a tym samym przyswajanie składników aktywnych. Szczoteczka oferuje 6 poziomów intensywności wibracji oraz termoterapię. Wytwarzane ciepło dociera do głębszych warstw skóry, uruchamia procesy naprawcze na poziomie komórkowym, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, zwiększa przepływ krwi i limfy, redukuje cienie pod oczami i drobne zmarszczki. Dodatkowo relaksuje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. W YASUMI Nuno Thermo wykorzystano nowoczesną technologię IPX7, dzięki czemu szczoteczka jest bezpieczna w użytkowaniu.

Cena YASUMI Nuno Thermo – 329 zł

Dostępne na sklep.yasumi.pl oraz w gabinetach YASUMI gabinety.yasumi.pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.