W świecie urody, mody i showbiznesu...

CICALFATE+ serum do skóry wrażliwej

0 1

Gama CICALFATE+, przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej i podrażnionej, poszerzyła się o kolejny innowacyjny produkt. Wielozadaniowe serum intensywnie odbudowujące regeneruje barierę ochronną skóry, natychmiastowo i trwale łagodzi uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, a przy tym długotrwale ją nawilża i chroni przed codziennymi czynnikami drażniącymi. To must-have każdej rutyny pielęgnacyjnej, bo kluczem do zdrowej skóry jest wzmocnienie bariery skórnej!

Skóra każdego dnia narażona jest na szereg czynników, które mogą ją osłabić lub podrażnić. Stres, zimno, upał, niezdrowe jedzenie czy zanieczyszczenia powietrza zakłócają prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórka i prowadzą do nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak suchość skóry, uczucie ściągnięcia i dyskomfortu czy zaczerwienienie.

Marka Av?ne, ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry wrażliwej, proponuje innowacyjny sposób na regenerację bariery ochronnej skóry i wzmacnianie jej dzień po dniu.

Sercem formuły serum jest trio składników aktywnych, które działają synergicznie, aby przywrócić równowagę i wzmocnić barierę ochronną skóry:

  • TRP-Regulin? to opatentowany przez Laboratoria Dermatologiczne Avene aktywny składnik, któryłagodzi objawy stanu zapalnego, nadwrażliwość skóry i przywraca jej komfort.
  • PRO-WITAMINA B5, która regeneruje barierę naskórka, wzmacnia barierę hydrolipidową, długotrwale nawilża i działa antyoksydacyjne.
  • WODA TERMALNA AV?NE, która koi i łagodzi podrażnienia.

Wielozadaniowe serum CICALFATE+ odbudowuje barierę ochronną skóry już po 1 dniu stosowania[1], a po 3 tygodniach[2]przywraca skórze zdolność do regeneracji. Dzięki technologii SELF-REPAIR długotrwale poprawia również próg tolerancji skóry, nawet do 3 tygodni po zaprzestaniu stosowania serum.

Korzyści zauważalne natychmiast po aplikacji?:

  • zmniejszenie ogólnego dyskomfortu skóry u 71% badanych
  • zmniejszenie swędzenia skóry u 76% badanych
  • zmniejszenie suchości skóry u 76% badanych
  • zmniejszenie zaczerwienienia skóry u 53% badanych

Po 21 dniach stosowania skóra jest?:

  • bardziej elastyczna u 100% badanych
  • mniej przesuszona u 97% badanych
  • długotrwale nawilżona u 94% badanych

Serum nie zawiera alkoholu ani silikonu, jest bezzapachowe i w 96% składa się ze składników pochodzenia naturalnego. Jego świeża, mleczno-żelowa konsystencja nadaje skórze aksamitność i przywraca komfort.


Leave A Reply

Your email address will not be published.