W świecie urody, mody i showbiznesu...

3 lata gwarancji na kamery Mio

0 0

Mio jest wiodącą marką kamer samochodowych w Polsce. Nieustannie dba o to, aby jej produkty odznaczały się najwyższą jakością. Kamery Mio są doceniane przez użytkowników za innowacyjne rozwiązania, świetną jakość nagrań kamer oraz bardzo przystępne ceny urządzeń o zaawansowanych funkcjach. Od teraz wszystkie kamery samochodowe Mio zakupione po 1 stycznia br. objęte są aż 3-letnią gwarancją!

Wideorejestratory Mio nieprzerwanie od wielu lat zdobywają cenne nagrody konsumenckie, które potwierdzają zadowolenie ich użytkowników. W ubiegłym roku wideorejestrator Mio MiVue 955WD zostały nagrodzony pierwszym miejscem w plebiscycie The Best of Moto 2023.

Od 1 stycznia br. decydując się na zakup dowolnego produktu Mio, otrzymamy uaktualnienie oraz aż 3 lata bezpłatnej gwarancji na urządzenie oraz jego baterię. Gwarancją są teraz objęte wszystkie produkty w portfolio Mio, również zasilacz trybu parkingowego Mio Smartbox III.

Dla Mio najważniejsza jest jakość. Każdy produkt w czasie od projektu do produkcji zostaje poddany aż 50 szczegółowym testom. Ich celem jest zapewnienie użytkownikom najwyższej jakości oraz niezawodnych kamer samochodowych. Mio jest jedynym producentem kamer samochodowych, który oferuje 3 lata gwarancji na swoje produkty.

Leave A Reply

Your email address will not be published.