W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowe smaki kolagenowej formuły piękne Reme

0 1

Świadomość na temat korzyści płynących z regularnego przyjmowania kolagenu jest coraz większa. Oczekujemy też, że preparat, po który sięgamy, będzie nie tylko skuteczny, ale też trafi w nasz gust smaku. Bo dbanie o siebie – a tak należy postrzegać suplementację – to też chwila wytchnienia i przyjemności.

Remé to kolagenowa formuła piękna, która od wewnątrz dba o Twój wygląd, pielęgnując skórę, włosy i paznokcie. Opatentowana kompozycja bioaktywnych peptydów kolagenowych VERISOL B oraz witamin i minerałów została stworzona, aby kompleksowo wspierać fundamenty Twojego piękna.

Aktywne składniki REMÉ:

  • 2500 mg kolagenu VERISOL B – potwierdzona badaniami efektywna porcja.
  • Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod – pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.
  • Witamina C – pomaga w produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan – pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.
  • Biotyna, cynk i selen – pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.
  • Cynk i selen – pomagają zachować zdrowe paznokcie.
  • Preparat nie zawiera laktozy, jest bezglutenowy oraz bez dodatku cukrów.

Limitowana edycja REMÉ

  • CAFF? LATTE o smaku waniliowym
  • CAFF? LATTE o smaku orzechowym

Remé wprowadza dwa nowe limitowane smaki popularnej formuły: CAFF? LATTE o smaku waniliowym I CAFF? LATTE o smaku orzechowym. Otulające kompozycje smakowe idealnie wpisują się w atmosferę jesienno-zimowej aury. W składzie obok VERISOLU B, witamin: A, B i C, biotyny, cynku, selenu, miedzi i manganu znajduje się kofeina – dla CAFF? LATTE o smaku waniliowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 32 mg;
dla CAFF? LATTE o smaku orzechowym zawartość kofeiny w 1 porcji to 40 mg. Cena: 90 zł/150 g (30 porcji)

Uwaga! Produkt zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.