W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pielęgnacja ust na wesoło

0 4

Waniliowy lis, truskawkowy króliczek, kokosowa krówka? No i mamy pielęgnację ust na wesoło. A na poważnie? Balsamy, których formuły oparto na emolientach. Nie ma więc co się dziwić, że oprócz tego, że nas rozweselają, także skutecznie nawilżają, regenerują i natłuszczają.

Balsamy do ust marki Cosmepick mają jedwabistą konsystencję, która fantastycznie się rozprowadza. Ich działanie ukierunkowane jest na odnowę płaszcza hydrolipidowego, ekspresowe nawilżenie i regenerację delikatnej skóry ust. Emolientowa formuła, w której prym wiodą roślinne woski candelilla oraz carnauba, szybko eliminuje szorstkość naskórka. Wygładza, zmiękcza, uelastycznia i chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: wiatrem, słońcem, niską temperaturą. Usta pokryte balsamem wyglądają zdrowo i pięknie, a o pierzchnięciu możesz zapomnieć. To wszystko na poważnie. Ale w życiu trzeba się pośmiać, dlatego marka Cosmepick pielęgnacyjne formuły zamknęła w wesołych opakowaniach. A żeby zrobić ci jeszcze większą przyjemność, każdy z ośmiu balsamów ma apetyczny zapach i smak, którym nie oprze się żaden łasuch.

  • Vanilla Fox – balsam do ust o apetycznym smaku i zapachu wanilii. Emolientowa formuła szybko nawilża i regeneruje, nie dopuszcza do pierzchnięcia skóry.
  • Strawberry Bunny – balsam do ust, który pachnie i smakuje świeżymi truskawkami. Dzięki emolientom, chroni usta przed pierzchnięciem, nawilża i regeneruje.
  • Orange Reindeer – balsam do ust pełen smaku i zapachu soczystej pomarańczy. Zawiera emolienty. Nawilża i regeneruje, chroni przed pierzchnięciem.
  • Coco Cow – balsam do ust przyciągający zapachem i smakiem kokosów. Bogaty w emolienty, chroni, nawilża i regeneruje. Zabezpiecza przed pierzchnięciem.
  • Cherry Mouse – balsam do ust dla wielbicieli dojrzałych wiśni. Zawiera emolienty, dlatego szybko nawilża i regeneruje, nie dopuszcza do pierzchnięcia.
  • Cream Cupcake – balsam, który nawilża, regeneruje, chroni usta i nadaje im słodkiego smaku oraz zapachu kremowej babeczki.
  • White Chocolate Bear – nawilżająco-regenerujący balsam do ust o zapachu i smaku białej czekolady. Emolientowa formuła chroni przed pierzchnięciem.
  • Marshmallow Unicorn – balsam do ust przyciągający smakiem i zapachem słodkich pianek. Zawiera emolienty, które chronią usta przed pierzchnięciem, nawilżają i sprzyjają regeneracji.

Cena 22,99 zł/6 g.

Dostępne w sieci drogerii Hebe oraz w internetowym sklepie cosmepick.com/pl

Leave A Reply

Your email address will not be published.